Ma to jednu chybicku

Príspevok v téme: Ma to jednu chybicku
Juraj12

Ahojte,
mam priatelku sme spolu uz viac ako 5 rokov. vztah mame pekny, rozumieme si, i ked sem tam je nejaka hadka. obaja sme pre kazdeho prvym sexualnym partnerom. ta chybicka sa tyka prave sexu. a to tak, ze ja som velmi skoro hotovy - predcasne(1-2min). partnerke to az tak neprekaza, ale vidim na nej, ze by chcela aj dlhsi sex, aby mala z toho cosi aj ona, pretoze za 1-2min. sa zena nestihne urobit, nie to este az rozpalit. dost ma to stve, pretoze potom ani ja z toho sexu moc nemam. preto som rozmyslal, zeby som zasiel za urologom. su rozne sposoby ako sa predcasnej ejakulacie zbavit. jeden z nich su tabletky, nejaky druh antidepresiv. chcel by som sa vas spytat, ci mate osobnu skusenost s nimi, ci to zabralo, alebo poznate niekoho, kto to bral? Fakt chcem s tym nieco urobit a hlavne aj pre priatelku.
Dakujem

Juraj12

ano trapi ma to, chcem aby sme sa milovali castejsie a aj na inych miestach. ked sme spolu byvali, som myslel, ze to budeme mat castejsie. ale nemali. niekedy aj kvoli mne a niekedy aj kvoli tomu ze bol niekto z nas unaveny. ale tak 1x tyzdenne mi prislo malo, a niekedy bol tyzden, ze nebol sex vobec. niekedy sme isli spat ze sme si dali pusy a to bolo vsetko, ako babka s dedkom :) . jedno mi ale nejde do hlavy. priatelke sa paci ked ju robim rukou alebo ustami a to aj viacej preferuje nez sex. som z toho zmateny :/

Dadula56

Lenze ty si tymto ocividne velmi frustrovany. Chlapi su taki, ze skor drzia veci v sebe (mozes byt vynimka) a ani par volov by ich neprinutil rozoberat taketo temy na fore. Na jednej strane zakladas o tom temy, na druhej potom vzdy povies nieco v zmysle "co uz, ona to chce menej", akoby to vlastne bolo okej. Je ten sex az tak neuspokojivy?Pretoze z tohto to tak vyzera. Ak mas byt z toho celozivotne frustrovany, tak tam ani velka laska nepomoze.

Juraj12

ale rozpravali sme sa o tom, a nielen rozpravali ale aj hadali, co tomu nepridalo. nakoniec sme sa dohodli na tom, ze budeme to riesit spolocne, viac sexu apod. ale nijak sa to nezmenilo. priatelka moc nenacina sexualne temy, iba ked ju poriadne vzrusim, ale sama od seba ani nie. skor ja davam rozne navrhy co by sme mohli vyskusat, vacsinou mi je odpovedou, ze uvidime, alebo ze neries hovadiny, mozno raz, atd.:)
ale tak lubim ju velmi a aj ona mna, a chcel by som aby sme sa milovali castejsie, to ludi predsa zblizuje.

Dadula56

Ja neviem, co tu snivate o lukach a kabinkach, ked ma baba problem to robit v posteli. Mozno som ja tiez pruderna, ale nieco typu, ze chlap vytiahne kondom z penazenky alebo vrecka, kde sa to valalo medzi peniazmi a neumytymi rukami si to nasadi a chce mi to pchat do vnutornych organov, tak to by som ho poslala do teplych krajov velmi expresne.
Juraj, ta tvoja ma problem, ale ty teda fakt nie si ziadna vyhra. Stale sa to toci okolo tvojho penisu a nechapem ako je mozne, ked je to taky obrovsky problem, ze ste sa o tom zjavne nerozpravali, kedze za 5 rokov ste nedospeli k ziadnemu pokroku. Ja uz ani neviem o com ta tema je, ci o ejakulacii, o jej mizernom sexualnom apetite alebo vseobecne len o tom, ze by si rad divoky sex v kabinkach a nemas a si z toho na nervy.

Obama132

Je to vazne tak tazke pochopit, ze kazdy clovek ma ine libido/sexualny apetit??? Je to vazne tak tazke pochopit?? Nie kazdeho zaujima len trsat, su aj ine veci, o mnoho lepsie veci v zivote. Ty co si myslia, ze trsanie v zivote je to naj, tak asi nic ine nezazili. Aj tak 3/4 ludi co suchaju, to robia kvoli tomu, ze to vidia vo filmoch a chcu byt cool, chcu sa citit lepsie sami o sebe, chcu si dokazat nieco a ani nedokazu to prezit lebo su zamindrakovany, boja sa, ze maju hrozne telo atd...je celkom malo ludi,ktory su vazne posadnuty,nadrzany,ktory to robia kazdy den ako zajace. Dobre, je to dobry pocit,velmi dobry, ale je to len pocit pre boha ziveho, zameriavat zivot len kvoli jednej bezvyznamnej emocii je strata casu...

Juraj12

aj keby mam kondom, tak v kabinke nato nikdy nedojde, kedze na to nedoslo ani v aute, takze zbytocne nosit so sebou kondom :), zas take iluzie si netreba robit. asi nam ostava len doma sexovat aj to ked sme len sami, resp. vsetci spia. ked je sestra doma a nejde von ani v piatok ani v sobotu, tak z celeho vikendu nemame sex vobec.

lilyianka

aha, ešte som chcela dodať, že veď miesto pharmatexu môžeš mať pri sebe predsa vždy kondom, aby nemala vyhovorky, ak jej to navrhneš v kabínke ... alebo na nejakom mieste, kde by to na vás prišlo ..

lilyianka

no neviem,mne to skôr príde tak, že tvojej priateľke to aj vyhovuje, že to nemáte tak často, keď nič čo jej navrhneš hneď zatratí a ani ssa nad tým nezamyslí .....príde mi veľmi konzervatívna.... no ťažko radiť ...

Juraj12

lilyianka: no v aute sme to neskusali, pretoze auto nemam. ale mal som, aj som to priatelke navrhoval, zeby sme mohli bud sex alebo ked nie ten, tak oral. lenze nemali sme ani jedno z toho. priatelka sa bala ze nas niekto prichyti(i ked som vravel, ze mozme ist tam kde nas nikto neuvidi), ale mala zabrany asi. a luka? :) no tak to je nemyslitelne, aby sme isli na luku. nato by priatelka nikdy nepristupila, tym som si isty, i ked ja aj hej, vsak take vzruso sem tam neuskodi a zmena prostredia. navrhoval som aj kabinku, ale to takisto nie, a teraz pouzivame pharmatex, tak neviem ci by sa to vobec dalo praktizovat. ale mozno oral apod. ano

xdanielax

Juraj, nemala som az taketo bleskovky, ale mala som skusenost so sexom, kt. ma nebavil. Nerozisli sme sa kvoli tomu, resp. nie len kvoli tomu. Ale nebavilo ma to = ten sex s nim som nijako neprezivala, a casom ani nevyhladavala.
Ako hovorim, pracuj na sebe.
Ejakulacia nie je nic, co by sa nedalo ovladat.