Preco baby kazia vztahy, manzelstvo

Príspevok v téme: Preco baby kazia vztahy, manzelstvo
karinakarina

Písala som už na toto forum, ale písem znovu. Asi potrebujem trošku zasa povzbudiť. Bola som vydatá 12 rokov a aj som, mam dieťa. Muž sa zamiloval do nejakej sekretárky. Rozmyslal o návrate domov. Aj sa vrátil ale vydrzal 3 dni. Hovoril, že ma nechce stratiť a napriek tomu za 3 dni to bolo inak. Ta k.... mu pomotala hlavu este viac. Muž je financne zabezpečený a to sa mladej páci. Ja som sa naplakala,naprosila dost. Chcem sa vzchopiť, ale nejako mi to nejde. Viem, ze som dostávala rady, ze to prejde a budem stastná. Bola som stastná s ním, mali sme velmi pekné chvílky. Samozrejme boli aj zlé, ale za tych par rokov je to asi samozrejmé. Rozbiť rodinu koli tomu, ze sa zamiloval? Ano.. ale do kedy vydrzí ta zamilovanosť? Stále mi hovorí, ze je teraz slobodnejší, spokojnejší a hlavne zamilovaný. Som mu vysvetlovala, ze manzelstvo je trosku iné ako takáto pobláznenosť. Ja neviem, čo si mám uz o tom mysliet. Toho chlapa milujem a aj napriek tomu, ze mi tak velmi ublízil.... Neviem, či ,,bozie mlyny,, melu pomaly ale iste. Neprajem mu nič zlé, mozno len to, aby zažil to čo ja, to psychické trápenie. Trpím dosť dlho a hlavne teraz znovu, ked sa pred pár dnami vrátil a hned aj odisiel... Ako sa mam s tym vyrovnať? Viem, ze mi tu bude radané, najdi si kamarátky, chod do spoločnosti, rob čo ťa baví... ale mna nic nebaví... a pred dieťatom sa tvárim veselo, teda snazim sa, ale ked ho ulozim len placem a rozmyslam, kde sa stala chyba. Prečo dievca, ktoré nič nezazilo ide mudrovat do nasho manzelského vztahu. Je iné sa stretávať s niekym 2-3x do týždna a iné s niekým zit tak dlhu dobu.... Chcem sa z toho dostat... kedy uz príde ten čas???

lolovica

Môj milenec je môj šéf.Kúpuje mi drahé parfémy,chodíme na luxusné večere,no jednoducho sa o mna stará...Kdežto môj manžel to nedokáže.Zarába 400 eur.Takže pri ňom nemám ani na ponožky!!!Ja sa tiež chcem mať dobre,ved žijem len raz!Tak prečo si neužiť!!Nám to tak s milencom vyhovuje!Jeho manželka má 50r.Ja 30.On je rád že má mladú a ja som rada,že mi finančne pomôže!

Agnes999

lolovica takze tvoj milenec u teba hlada to, co nedostava u svojej manzelky a tvoj manzel hlada u svojej milenky to, co nedostava od teba. zaujimava zivotna filozofia. no hlavne ze sa mate vsetci radi. mozno by stalo za to urobit si taku mensiu swingers party - ty s milencom, tvoj manzel s milenkou a manzelka tvojho milenca s milencom. mozno by ste v tejto sestici konecne vsetci nasli to, co potrebujete.

lolovica

Každý potrebuje zmenu,vzrúšo...ale treba to robiť tak,aby sa to ten "druhý"manžel-manželka nedozvedela.Ja tiež nechcem ublížiť svojmu manželovi.A s milencom je mi fajn.

lolovica

Ale ved dnes je úplne normálne že muž má milenku...Ja neviem,čo sa nadtým vzrušujete....ja som tiež vydatá a mám ženatého milenca....a tak mi to vyhovuje!Ajjemu.

vetricek

karina, ani mne neda pokoj, pise smsky, a keby som chcela, spime spolu...ale na co to vsetko? ved by som sa len ponizila...ak ti mozem poradit, pozeraj na seba a dieta, neustupuj stale, on ta skusa, lebo vie, ze si slaba a citi tvoju nerozhodnost, muzi si dovolia tolko, kolko im my dovolime, preto ja na tvojom mieste, by som sa maximalne snazila dat do pohody, kludne by som sa na neho usmievala a zvysok ale odtial potial, zi si svoj zivot aby tebe bolo dobre

karinakarina

Ďakujem.
On naozaj nevie co chce. Zasa ho popadli myslienky, ze by sa vrátil.Ale ja to uz asi nedokázem po tom vsetkom čo mi spravil. Na jednej strane si sice hovorím, ze uz som spravila tu ciaru a nepustím ho k sebe ale na druhej strane mame dieta. Som velmi zmatená. Ale spraviť zasa tu istu chybu? Odpustit mu? Ked to spraví zasa? a je to pravdepodobné, pretoze si myslím, ze je to v cloveku.... Prečo mi uz neda pokoj a ja musím stále rozmyslat, co by bolo lepsie pre mna a pre malého?????

vetricek

ja som sa rozišla s niekým, koho som ľúbila a bola presvedčená, že sa ani nepozrie na inú a tu hľa....on ma podvádzal s bývalou láskou a dával mi najavo, že takto to už dalej nejde...teda sa musíme rozísť...lebo on nevie čo chce...a je zmätený...paradox, že som si stavala vzdušné zámky...hoci mi nikdy nič nesľuboval...a potom ešte ona s ním otehotnila a prišla o to...tak viem, čo to je, ked sa žena ocitne na vedľajšej koľaji...a musí to akceptovať, pretože nechce mať muža, ktorý NEVIE či ju chce. Treba sa pozrieť dopredu, brať to ako skúšku, popriať mu všetko dobré, odpustiť sebe a jemu, pretože možno si sa mala niečo naučiť o vzťahoch..aby si pochopila, bola silnejšia prajem všetko dobré a veľa sily, to chce len čas, nič iné

lluciaa1211

Karina
Pre Teba radu nemám, bohužiaľ na toto nie ani vzorec ani liek. Držím palce, prajem veľa veľa síl a chuti do života. Či už sa dáte s mužom dokopy alebo príde niekto iný. Všetko dobré prajem!!! Všetko chce čas...
Lolovica
Nedá mi sa nevyjadriť k tomu stupídnemu príspevku. Je vrchol nešťastnej žene napísať niečo takéto. Si možno mladá a krásna ale neskutočná chudera vypatlaná!!!

vieri

nedá mi to nenapísať...pred dvoma dńami mi 5 ročný syn niečo také povedal..že nie je dobré , aby jedného chlapa dve ženy ľubili..len jedna môže..trošku je to na zamyslenie

Maoam

no ak jej to nedojde skor, tak bohuzial ano...

ale mnohym to trkne nastastie este kym je cas a idu do normalneho vztahu, ale tomu predchadza nastavenie zrkadla sebe samej, co je obcas brutal ;-)

ale tak mladym babam to casto vyhovuje, do isteho casu...