Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

JCWC

Hladajúca ved to ti tu nikto nevysvetlí ako ta ona bude liečiť. To musíš ísť za ňou a s ňou sa poradiť. Ja som termín dostala bez problémov. Musíš napísať jej sekretárke na adresu na gmaili alternamedica02. Ona ti určite dá termín.

Hladajuca

Ak mozem poprosit niekoho komu pomohla s potravinovymi alergiami, mohli by ste mi k tomu nieco povedat? Nemozem sa ku nej totiz dostat, uz tak dlho sa snazim o termin... :(
Mam potr.alergie alebo intolerancie a aj histam.intoleranciu, ako vie v takom pripade pomoct? Cim to lieci???

Ibaja prosim ako ta naucila vyrabat vapnik?
Velmi pekne dakujem vopred za kazdu radu!!

lucia238

Pohanka ved napis rovno, ze si bola u mamonarky Golskej, nech ludia vedia, vezme za par tyzdnov od pacienta stovky eur /kazda navsetva 200-300 eur za 6 gulociek v hodnote 0,50 cenotv a tvrdi ake su tie lieky drahe/ ale este som nepocula, zeby niekoho vyliecila, jedine ak pacient uveri na placebo a uzdravi ho vlastna viera v uzdravenie. Navyse je vsetkym nesympaticka.

pohánka

Streda 26. augusta vyšetrenie u Dr. Albertovej. Trvalo od 10.hod doobeda do 13.50 poobede. Dostala som kompletné informácie o mojom zdravotnom stave. Ďalej informácie o potravinách, mineráloch, vitamínoch, a ďalších dôležitých látkach, aj o škodlivinách v jedle, o tom čo mám s čím kombinovať. Ďalej o rôznych výživových doplnkoch aj aké druhy sú na trhu a ktoré sú najvhodnejšie, o druhoch cvikov ktoré sú pre telo najužitočnejšie, o hygienickej starostlivosti o telo.O tom ako mám reagovať keď mám konkrétny psychický problém. Vysvetlila mi aj čo spôsobilo niektoré moje zdravotné problémy a ako sa to dá liečiť. Všetko som si nestihla zapísať. Odporúčam každému zobrať si nejaký blok a pero a robiť si poznámky zíde sa vám to lebo si to nezapametáte. Rozoberala som s nou celú moju situáciu aj čo sa týka vzťahov aj situácie doma, v robote, proste bolo toho naozaj vela. Za tieto skoro štyri hodiny som platila len tú taxu za vyšetrenie. Chcela som jej dať viac ale nezobrala si. Predtým som sa liečila u jednej známej homeopatky v Bratislave, tam som bola len zlomok z tohto času a za tri mesiace som skoro finančne skrachovala. Ale to by nebolo to najhoršie horšie je že mi vobec nepomohla. Nemala som z nej ani dobrý pocit.Ako keby jej na mne vôbec nezáležalo. Dr. Albertová má celkom iný prístup. Zatiaľ viac napísať nemožem lebo som sa s nou stretla len raz ale už aj to o niečom svedčí.Keď som si tu čítala príspevky Moireal tak som zvažovala aj to, že Albertovú odvolám. Teraz som rada že som to neurobila. Pritom som si aj uvedomila ako veľmi sa dajú ludia ovplyvniť názorom niekoho a že také názory treba brať z rezervou.

agility

Moireal ja ti nechcem radiť a nechcem aby si sa urážala ale najlepšie je už asi nepísať lebo každý príspevok niekoho vyprovokuje k odpovedi. Asi už toho stačilo. Tiež som to prečítala až po ten tvoj príspevok kedy si písala ako všetkým závidíš že k nej chodia. No tak si sa presvedčila že tebe nesadla, to sa stáva. Toto je téma o pani Alberovej, bolo by škoda ju zaspamovať aby ju zrušili. Taký čo chcú si tu nájdu informácie a určite im poslúži aj tvoj názor. Veď každý sme iný.

Moireal

Vy ste ako supy. Vymyslate si a prekrucate slova. Co vas je do toho, to je moja sukromna vec, aj tak som tu uz dost popisala. Precitala som si celu tuto temu a nasla som aj inych, co boli nespokojni. Ja nelutujem, ze som k nej sla, vsetko malo aj ma nejaky zmysel, ako sa dalej bude uberat moja liecba alebo moj postoj, je cisto moja vec.
Je mi jasne, o com vam tu slo, kazdy sa rad prizivi na trapeni ineho. U mna funguje zdravy pristup a nie odsudzovanie, ako tu bolo ukazane, Kto chce pomoct, voli aj spravny pristup a nie odsudzovanie a posudzovanie mojej osoby. Niektori prejavili empatiu, od takych si skor clovek nieco vezme. Ja som o doktorke nevravela nic negativne v pravom slova zmysle. Ze som sa sklamala a co? Kazdy ma pravo na vlastny nazor, aj vy aj ja. Toto sa zmenilo na sikanu na internete preoblecenu za "dobre mienene zrkadlo". Ano, stokrat to tu opakujem, zalezitost je vyriesena a vas je do toho nic. Takisto aj do mojej osoby.
Toto je diskusne forum, kde ma KAZDY pravo vyjadrit svoj nazor, aj ked sa zucastnenym nepaci. Nepouzivala som nijake nadavky ani nenavistne slova, iba som vyjadrila svoje obavy a pochybnosti a absolutne to nelutujem, vy by ste ma dali normalne na skripec. Ale je pravda, ze tym ze reagujem a necham sa vytocit, len zivim tento chory retazec.
Je smiesne porovnavat sa. Kazdy sme iny, kedy to uz ludia pochopite, ze nie kazdemu funguje to iste?
Som rada,ze tolkym pomohla a ze to viete ocenit chvalou na jej osobu a chapem, ze za nu bojujete. Ale uz je to naozaj v poriadku, nemam potrebu doktorku hanit. Takze mier s vami.

agility

Nechajte už pani Albertovú na pokoji však sa jej už musí z tohto štikútať.
A Moireal píše že si už zobrala ponaučenie tak už treba aj jej dať pokoj. Neni to naša starosť ako sa ona zariadi. Má právo sa sama rozhodnúť. Toto forum je dobrá vec lebo človek sa tu niekedy dostane k informáciam ktoré by inač ťažko zháňal ale niekedy zas ludia dokážu vrtať až zbytočne dlho.

ibaja

Moireal, ty nepoznas tu staru znamu pravdu, ze kritika lieci a chvala nici? Ved tu sa ti vsetci snazia nastavit zrkadlo a pomoct ti. A ked si to uz spomenula, mohla by si tu napisat ako ste si to s Albertovou vysvetlili? Lebo si nam to dlzna ked si nam uz napisala ako velmi ta sklamala a ako lutujes ze si k nej isla.
Ja len na margo tych vitaminovych doplnkov a vyzivy: boli sme u nej so synom pred par rokmi. Vymenil sa mu mliecny chrup a trvale zuby sa mu zacali rozpadat. Skolska zubna nic neriesila tak sme isli za uznavanym a velmi, velmi drahym zubarom. Ten povedal ze syn onedlho pride o zuby ze s tym sa nic robit neda ze to ma vrodene. Aj to nejako pomenoval tu diagnozu uz sa nepamatam. Na to zacali synovi strasne problemy s chrbticou. Svokra nasla na internete kontakt na Albertovu isli sme so synom k nej. Nahodila mu liecbu a hlavne gro bola strava a prave tie doplnky o ktorych ty pises ze ich ona neuznava. Naucila nas vyrabat si cisty vapnik aj kopec inych uzitocnych veci. Zaroven kazala synovi cvicit. Prvy rok boli doma len zvady lebo jemu sa nechcelo nic. Ani si poriadne umyvat zuby ani cvicit ani vsetko co bolo treba uzivat. Muz obcas uz stratil nervy a aj mu strelil a ja tiez. Syn bol ochotny vsetko robit len ked ho rozboleli zuby. Potom uz odrazu fnukal a sluboval. Teraz je stastny zuby sa mu uz vobec nekazia. Tie co boli zle su opravene a sklovinu ma spevnenu. Chrbtica ho prestala boliet. 5 x do tyzdna chodi cvicit okrem toho hrava futbal. Je z neho celkom ine dieta. Zdrave a silne. Ked sme odchadzali vtedy od toho zubara ja som plakala a uz som v duchu videla ako bude syn v dvadsiatke chodit s umelym chrupom a v tridsiatke sa pohybovat na voziku. Tazko moze niekto chciet aby po takejto skusenosti co pre nas urobila sme mohli na Albertovu povedal co len jedine zle slovo.

Moireal

Ved na internete je kazdy hrdina a ten najmudrejsi. S doktorkou Albertovou sme si vsetko vysvetlili. Tak mozte ist hejtovat inam.