Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Krasnedni

Trošku som si tu na tejto téme po dlhom čase čítala staršie príspevky a natrafila som na tento, kde je podla mňa podrobne opísané ako to u Albertovej funguje. Ani ja by som to nedokázala lepšie opísať.

Pohánka - 28.08.2015 16:12:43

Brmbulka

Otazky, otazky. Ano, stále len same otázky. Pomáha v roznych problémoch ale ani ona nevylieči každého. Nezabúdajte že choroby sú aj karmické. Choroba neni náhoda, je to len odplata za to že sme niečo zanedbali. Ked to nenapravíme tak ani doktor ani liečitel to za nás nespraví.

Formull

Hippo možno čakáš, že psycholog bude riešit veci za teba. Pre takých ludí je potom lepšie chodiť aj roky k psychologovi pretože sa potrebujú pohybovať stále pomocou barlí. Albertová taká nie je. Ona ti ukáže cestu, povie kde je problém ale makať musíš ty sám. Na to treba mat odvahu. Mne ale takýto štýl vyhovuje ovela viac. Rýchlejšie sa zbavím problému a hlavne sa cítim sebavedomejšie ked viem, že som to dokázal sám. Pripúštam ale že niektorým to vyhovuje opačne.

Formull

Albertová nerobí klasickú psychoterpiu. To každému aj povie hned na úvod. Rovnako mojej manželke to povedala keď chcela psychologické sedenie a odkázala ju na psychologičku Žabkayovú. Takže kto chce chodiť k psychológovi ako na klavír tak odporúčam Žabkayovú. Kto sa chce liečiť ale predovšetkým na sebe pracovať sám, čiže neválať to všetko na psychológa, tak pre toho je Albertová špica. Ja som k nej síce chodil kvoli fyzickým problémom ale ked sa v priebehu tej liečby vyskytli záležitosti čiste psychické (riešil som rodičov, zmenu pracoviska a iné veci) tak som sa na ňu obrátil a bolo to podla mna tisíc krát lepšie ako íst len raz za psychológom lebo v maili mi napísala všetky alternatívy aj jej stanovisko s tým že samozrejme uviedla že to závisí odo mňa ako sa rozhodnem ale aby som skrátka vedel čo ktoré rozhodnutie môže priniesť. Tie maily som si potom čítal až dokedy sa mi to nedostalo pod kožu čo u psychologa na sedení nie je možné. Tam si nemôžeš ani nahrávať a človek si nezapamatá všetko. Ja som mal skúsenosť len s jedným psychologom ale to bolo doslova o ničom. A áno existujú online psychológovia, ale tí sú platený. U Albertovej som za maily nikdy neplatil ani fuka. Doležité je aby človek vedel čo chce. Či rozoberať donekonečna u psychologa svoje problémy a zakaždým za každú hodinu cálovať, alebo to rozobrať raz a dokonale a podla toho sa potom zariadiť. Ešte som si teraz spomenul že vlastne sme riešili problémy zakaždým ked som prišiel pre lieky. Niekedy som s nou mal možnosť hovoriť aj viac než hodinu. Nič si za to neúčtovala. Je to unikátny človek ktorý chce pomôcť a má to proste v krvi že jej na ludoch záleží. S tým liečením by som povedal že to je už taký prirodzený vývoj u nej.Človek s jej zameraním na pomoc skor či neskor začne pomáhať vo všetkom. Tuším aj jej babka bola liečiteľka niečo som také kdesi čítal.

hippo68

mne nepomohla tie. Je to velmi dobrá psychologicka, avsak kto caka standardne sedenia 2-3x do mesiaca moze zabudnut, nefunguje tykpmto stylom. Potom si len dopisujete, cize nieco ako psyhcolog na maile.
Ak ste ale uz niekedy boli u dobreho psychologa, ten vam pomoze po psychickej stranke rovnako mozno este viac ako ona, pretoze u neho riesitr svoj psych. stav systematicky, nie na dialku. Stretnutie s nou je fajn, hlavne ked ste uz na dne, doda vam silu, ale ci pomoze, netusim. U mna sa tak nestalo. Ani po liecbe.
Pisem len svoju osobnu skusenost, urcite ale pomohla dost ludom

Pazur

Načo sa stále pýtate na to isté? O dr. Albertovej je tu množstvo tém, odpovede na všetky možné otázky. A nie je to liečiteľka, je to vyštudovaný psychológ. Stretnutie z ňou rozhodne nie sú vyhodené peniaze. Ak si ich vyhodila inde a nepomohli ty, bud si istá, že v jej prípade sa to nestane. Len ak to sama vzdáš. Ešte by som rád podotkol že nikde nie je napísané že sa k nej vôbec dostaneš. Nečaká len na teba a na to, či sa k nej rozhodneš objednať.

Jalkavaa

Chystam sa za touto pani presne s chlamydiami a boreliozou len nechcem zbytocne vyhodit peniaze tychto liecitielov som uz obehala tolko.... niekdocozajstne skusenosti pomohla nepomohla ? Ako dlho ste sa u neja liecili a cim? Lekari cpu do ludi iba antibiotika