Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobra zubarka pre deti v KE alebo v Rožňave..

K87

V Košiciach odporúčan Dr. Ohlas a aj jeho dceru Dr. Ohlasovu...ja mam 25 a vyliecil mi moj strach zo zubarov...a ked as dobre pamatam, tak detickam davali aj taky prstienok za odvahu :) Sidli na ul. Krivej

JahO_Odka

Ja som tiež polo Košičanka a zároveň polo Rožňavčanka :) Predtým som v KE chodila ku Brunovskej. No odtiaľ ruky preč! Zuby mi pokazila a jedna plomba u nej stála aj 35€ !! Zakaždým mi vypadávali plomby a zuby nesmierne boleli. No teraz som prešla k rožňavskej zubárke (bohužiaľ nepamätám si ešte ako sa volá, ale môžem zistiť). Je úplne úžasná, otec k nej dlhé roky chodí a zuby robí veľmi, ale veľmi kvalitne. A cenovo je to minimálne o polovicu menej ako v Košiciach :)
Ale bohužiaľ už neberie nových pacientov, vraj len po novom roku. Preto, že je dobrá zubárka, tak je veľmi vyťažená.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.