Som kopa nešťastia

nestastia

v prvom rade ďakujem za rady,
Agnes práve že nie, mám milujúcich rodičov, a skôr až veľmi, stále sa o mňa boja, a myslím aj viacej ako je to normálne.. a to ešte aj teraz, keď mám 26

LILIII

tak zase ,ak to tak citis samozreje ,ze je mozne zajst i za odbornikom ... ako pise Agnes ...je to len a len na tebe nestastna
a tie knihy to je naozaj dobry napad

Agnes999

Ale taky odbornik vobec nemusi byt na skodu, okrem toho mozes si citat aj knihy o pozitivnom mysleni, asertivite, atd. Vsetko pokazis pretoze si tak naprogramovana, nie je to tvoja chyba, to tvoje podvedomie. Proste si vobec neveris a nic dobre od seba neocakavas a potom ani nic dobre neurobis. Korene budu najskor v destve, predpokladam, ze o sebe nemozes povedat, ze si mala stastne detstvo a milujucich rodicov.

LILIII

ludia ti tu budu radit, aby si zasla za odbornikom no podla mna to nefunguje, ty sa len potrebujes "najst" v tom tvojom svete v ktorom nezlyhas ,cize treba viac hladat to tvoje stasie urcite niekde bude ,len to chce trpezlivost ,cas a snahu vediet prijat prehru a nebrat ju ako zlyhanie ale vyzvu
drzim palce :)

nestastia

ja som to naozaj skúšala, pozitívne myslenie a sebavedomie....ale nedarí sa ako sa to dá zmeniť? mám pocit, že ja som sa už tak narodila, je to v povahe...

nnnhn

a preto sa este nemusis zbytocne zhadzovat, kazdemu sa nieco v zivote nevydari. Treba si verit a hlavne verit v pravy opak- ze si dieta stasteny a uvidis tie zazraky okolo seba :)