Ako sa dostať k obedu kolegyne?

Príspevok v téme: Ako sa dostať k obedu kolegyne?
beskyd

priatelia, takáto vec.. v práci mám kolegyňu, na ktorú som dosť namotaný, akurát že pani je odo mňa o dosť staršia a okrem toho je vydatá, čiže neprichádza do úvahy niečo riešiť. ale denne ju vídavam na chodbe, schodoch a pod. a vzbudzuje to vo mne pomerne silnú emóciu... zistil som ale, že narozdiel od ostatných kolegov nechodí normálne na obedy, ale z domu si nosí jedlo a to potom konzumuje vo svojej kancelárii. napadlo mi, že keď už mi nemôže dať nehu v štandardnom partnerskom poňatí, mohol by som ju vnímať prostredníctvom pokrmu, ktorý sama prichystala, že by som sa k tým jej obedom nejak dostal a z času na čas ho normálne zjedol. kolegovi som preto navrhol, že mu dám 5 gastrolístkov, ak mi zoženie jej obed, ale ten to odmietol.. no a problém spočíva v tom, že sa vôbec neviem vynájsť, ako by som sa k tým obedom dostal najlepšie tak, aby som z toho nevyšiel ako úplný debil. vedel by niekto poradiť ako to zinscenovať? prostredníctvom toho pokrmu by som od nej sprostredkovane dostal ako keby tú nehu, lásku a pohladenie, ktoré mi fyzicky ako žena nemôže dať, resp. to ani nemôžem od nej požadovať, len problém je v tom, že sa neviem dostať ani k tomu jedlu. vďaka za každú radu vopred.

LILIII

ejha, ako sa tu do teba "navazaju" beskyd ...... ma napadlo ,ze co ak styridsat rozvodov na sto sobasov vobec nie je kriza ,ale naopak ocista a prave beskyd je ten jej vyvoleny
ktovie ci je ona vobec stastna v manzelstve ,mozno by bolo dobre zistit to ,ale to by si ju musel oslovit ....... no ale ,kedze ty nechces nic riesit ,tak sa len opytam ,dostal si sa k jej obedu ,ci este nie ?

mimisipi

Beskyd , mám nápad. Nemusíš jej zjesť obed, čo tak upiect koláč a priniesť ho a rozdať kolegom a kolegyniam, s tým že máš sviatok, a určite časom aj ona čosi prinesie ochutnať.

milli11

Pridam sa aj ja, ale udernejsie. :(

Beskyd, spamataj sa!!!

Chces jej rozbit rodinu alebo to, aby jej manzel raz za tebou prisiel a rozbil hubu tebe???

Je vydata, ma deti, zabudni na nu ako potencialnu parterku. Zarad spiatocku. Najdi si na nej nieco, co sa ti nepaci, fyzicky, psychicky. Nieco predsa musi byt, nikto nie je dokonaly.

Hlavne, ze si tu mal plno reci o zlatokopkach a zlych dievcatach z Blavy. A ako sa spravas ty? Ides po vydatej. To co si za charakter? Myslis si, ze si od nich lepsi?

Toto bolo odo mna drsne, ale mozno sa chlapec spamata.

Alebo dalsia moznost je, vybal to na nu. Skonci sa to tak, ze:

1. Rozide sa a budete spolu zit vy dvaja.

2. Stanes sa jej milencom, ale nerozvedie sa kvoli tebe.

3. Vylepi ti, pripadne sa ti len zacne vyhybat (najrozumnejsia moznost z jej strany).

Ale inak, vsimla som aj vo svojom okoli, ze vela mladych chlapcov okolo 25 idu prave po vydatych zenach, asi oklo 40, robia co im na ociach vidia, chodia za nou, su ako zhypnotizovani, ale ked sa ich niekto opyta, kedy si nejaku najdu, slobodnu, tak povedia, ze na vztah nie su pripraveny. Novy fenomen? :DDD

ta3

Maoam, pravdaze tu nejde o nas, ktora z nas ma pravdu, najradsej by som bola, keby to bolo podla mna, ze sa s nami iba hra, lebo inak to nevyzera zdravo, to, ze vtedy tu dievcinu z Horehronia odmietal lebo sa necitil ze na nu ma (a co sme sa vtedy vsetci do neho nahudli, no nic nepomahalo), to som brala, lebo moj syn ma podobne problemy, ale aby hladal nehu a lasku v obede, ktory dotycna pani pripravi a tym sa uspokojoval, ked ju uz nemoze mat v realite, tam je nieco naozaj v dost velkom neporiadku

Maoam

ta3 - tu nejde o to, ci mam pravdu JA alebo niekto iny, ja sa mozem pokojne mylit a na tom, ci mam alebo nemam pravdu vo svojom odhade, si vobec nezakladam, Beskyd by si mal najst poriadnu mladu zlatu babu a nechat si psychologicky pomoct, tolko z mojej strany - ale to by sam musel UZNAT, ze ma fakt problem a to u mnohych ludi trva dlho...

ta3

Maoam, mna tiez nikto nepohladkal, neobjal, nepobozkal a tusim to bolo dlhsie, takych 11 rokov, no zato ma podobne stupidnosti nenapadli, ja tomu jednoducho neverim, Beskyd je na to priinteligentny, ale ak sa mylim a Ty mas pravdu, potom s Tebou suhlasim, ze je to zrele pre terapeuta a potom mi je Ta Beskyd uprimne luto, potom mi z toho vychadza iba jedine, ze sam seba nemas vobec rad, inak by si nemohol seba takto nezmyselne trapit a nenechal by si, aby Ti zivot takto pretekal pomedzi prsty, ale to iba v pripade, ze Maoam ma pravdu, co mi stale akosi s Tebou neladi, no asi je zbytocne sa Ta pytat na to, kto ma pravdu, ci ona alebo ja

Maoam

ta3, ak ho 10 rokov ziadna zenska ruka nepohladila, nepomaznala, nemala s nim sex, tak chapem, ze tie 'city' dokaze vytiahnut aj z obeda, pripravovaneho rukami jeho lasky...