Čo je lepšie

amanda23

aha, myslela som Mimulus, ze regujes na moj posledny prispevok a ty na uplne prvy zrejme...Autor dostal odpoved na svoju otazku, odkedy "normalny" clovek zomiera samovraznou? To je "normalne" akoze na dennom poriadku , bezna vec, sihanut si na zivot? A o tom, ake je tazke zit s depresiou viem tiez svoje, ale co sa mame vsetci, co tym trpime zabit, aby sme nevyzerali ako imbecili? /aspon tak to popisuje autor/. Ved to by sa musela vyzabijat minimalne desatina ludstva...Odkazujem zasa na moj prispevok 10:58

Mimulus

Určite to prvé a ak si niekto myslí, že normálny človek nespácha samovraždu tak...

amanda23 - naozaj si myslíš, že my všetci, ktorí trpíme psychickými poruchami ,,nie sme,, normálni?

amanda23

este som nepocula, zeby ten, kto berie lieky od psychiatra bol imbecil.. Poznam ludi, co to beru, alebo brali a nikdy by som to na nich nepovedala.. Takisto poznam vela ibecilov, co prasky na hlavu nebrali , ani brat nebudu a jedine, co je zmyslom ich zivota je skodit inym.. A kdto ti povedal, ze tier prasky budes musiet brat cely zivot, nebodaj psychiater? Haha, o tych som pocula, ze to vravia kazdemu, ved farmaceuticky biznis...

gtf

žit ako imbecil - žiť na práškoch na hlavu
následky na rodinu - čo je lepšie zmierit sa raz s velkou tragediu alebo do konca zivota mat pred ocami imbecila

amanda23

neviem, ci veris na zakon karmy, ale zmier sa s tym, ze to tak je, ci sa ti to paci alebo nie, ak v tomto zivote cosi pokasles a nebudes sa snazit o napravu, v dalsom tvojom zivote ta to dostihne, nastoli sa ti uplne ta ista situacia, aku si mas teraz, budes sa to opakovat, kym sa nepoucis z toho a nedas to do poriadku. A odkial beries istotu, ze po smrti a este k tomu samovrazdou budes mat klud? Ja by som sa nato moc nespoliehala...A ked nato prides /po smrti/ co si urobil, uz budes darmo lamentovat, nebudes to moct vratit, dusa je vecna..

agartio

Aj zvierata bojuju do posledneho dychu.
Clovek sa musi ucit od zvierat.
Clovek, co prestane bojovat, a zije dalej ako imbecil, je horsi nez zviera... je to parazit. V tom pripade je asi lepsie ukoncit to ako samuraj- padly bojovnik, nech tu aspon nevyhadzuje kazdy den igelitku plnu jedovatych smeti. Cize, prva moznost. Ta druha moznost, teda nebojovat, zit ako ibmecil a iba tu dychat vzduch, je najhorsia zo vsetkych moznych. Bohuzial, pripada mi to tak, ze dnes si tu cestu vybrala vacsina ludi a stale ich pribuda. Matka Zem sa hneva. A coskoro sa ocisti od parazitov.

Prezývko55

Pokial ti zdravie sluzi nevidim dovod aby si sa zabijal, vsetko sa da zmenit a niekedy este aj to zdravie.
Je plno smrtelne chorych ludi a tak radi by zili a bojuju do posledneho vydychu.
Tak sa vshop a nerob hluposti, dostal si zivot a mas ho v svojich rukach, mozes ho menit, nenic ho.

amanda23

normalny clovek samovrazdou nezomiera, ale vazi si zivota, nech je ako je zle.. preco zijes ako imbecil? vsetko sa da zmenit, aj ked to moze vyzerat v tuto chvilu beznadejne....