Holenie dole - kazdy den?

odpovedam

Tak reakcia tela na depilacny krem moze byt rozna, ale ja som s tym problem nemala. Tiez sa musis naucit s tym zaobchadzat najprv, ale ved to casom pride :-). Ja osobne som kedysi pouzivala znacku Opilca. Okolo 4€ to stoji. Ine znacky som neskusala, ale s tymto som bola spokojna.

renata22

odpovedam, to vazne? a vies mi odporucit nejaku znacku? to som nevedela ze take nieco vobec existuje, a nestipe to alebo nepali to fakt len natries a po 10 zotries??

MultiLevel

Mne holenie nikdy nesposobilo ziadne problemy. Zaklad je nesexovat hned po oholeni sa a urcite sa neholit kazdy den...Brrr, ved to musi aj boliet. Vravim, ja sa holim raz za tyzden mozno, ani to nie. Mam staleho partnera a aj ked tam mam dake chlpky, urcite z toho neumiera ani on, ani ja...Co vsak nenavidim je ked si tam niekto pestuje obrovske velke chlpy. Poviete si ano, kazdeho vec...ale ja som musela rok byvat s babou, ktora sa neholila a ist po nej na vecko, alebo do sprchy bol humus doslova. Tie jej chlpy boli vsade! Vsade!!! Vecne boli popadane okolo zachodu, aj na doske, v zachode, okolo umyvadla a vo vani. Fuj...

odpovedam

depilacny krem rozpusta chlpky. Tam ziletku nepotrebujes. To si len aplikujes na chlpky, pockas cca 10 minut a s takou skrabkou (prilozenou ku kremu) si to zotries dole a chlpky budu prec.

Dadula56

dzobec, ty si myslis, ze mas sterilnu posvu?Ze je akoze bez bakterii?Mas tam kopy bakterii, ktore ti tam treba, aby si bola zdrava. Ak sa ti tam narusia, zmeni sa ich pomer, pripadne pribudnu nove, tak nastava zapal. Ja nechapem, co na tom nechapete. POsvu netreba zbytocne drazdit, vsemozne parfemovane intimky, vaginalne deodoranty, uplne depilacie, vyplachy a podobne vymozenosti, ktore sa masovo pouzivaju, pretoze nam bolo povedane, ze nasa posva je hnusna a smradlava vo svojej prirodzenosti je smiesne. Tiez fingovany pocit cistoty a hygieny, t.j. perfektne zdravie. Efekt je dost opacny - podrazdenie, narusanie prirodzenych bakterii a zapal. Aby som zasa nebola obvinena zo sirenia dogiem, tak poznamenavam, ze niekoho imunita to vydrzi a nema problem. Castejsi je vsak podla mna pripad, ked si to baba ani nespoji, ze ma zapal z toho.
Zeny v starsom veku maju ine bakterialne obsadenie ako zeny v plodnom veku - je to neporovantelne. Tiez neprebieha ovulacia, menzes. Je to zlozitejsie, nez sa mi chce pisat. Tiez vyssie spominana imunita. Ved pogooglujte.

amanda23

skus depilacne kremy, hladky efekt vydrzi dlhsie, len pozor, aby nevnikol na sliznicu, z toho dovodu si kupuj specialne na bikiny oblast, tie su jemnejsie. potom existuje depilacia voskom, vacsinou robia len bikiny, mozno niekde celu oblast, ale to musi byt velmi bolestive. No a bohate panicky si to davaju odstanit laserom, ten narusi strukturu uz korienku a chlpky potom nerastu uz, ale to je tiez vhodne a ucinne u ciernych chlpov, pre svetlovlase typy zien to nie je velmi vhodne, neviem preco.

odpovedam

Bakterie ziju vo vnutri posvy, samozrejme aj na pokozke, ale pre zenske zdravie je podstatne to, aby sa vo vnutri posvy udrziavalo mierne kysle pH. Ak sa do posvy dostanu nechcene bakterie, zmenia spravne pH a premnozuju sa, sposobuju zapaly, vytoky, svrbenie, palenie.

Co sa tyka tangacov, tak ano, je to sposobene pohybom textilu. NO myslim si, ze kebyze chlpata zena ma tanga, tak sa jej vdaka chlpkom nemusia hned dostat bakterie do posvy. Ide tam aj o pohlavny styk, partner tiez musi byt zdravy, moze na zenu preniest nieco, pripadne staci uplne spina za nechtami.

Stare zeny uz asi tolko nesulozia: neviem ani, ake maju mat pH, kedze po menopauze sa toho dost vela meni. Ani male dievcatka nesmu pouzivat intimnu kozmetiku pre zeny v puberte a dospele, kedze tiez maju mat ine pH. Kazdopadne vsak chlpky svoju funkciu maju. Dnes sa vsak nadraduje ta esteticka, a teda holit ich.

minesweeper

Chlpy, mihalnice, obočie, vlasy, všetko ma svoju ochrannú funkciu. Že je to neesteticke, je druhá vec. Nohy a pazuchy je vidno, ale tam dole ťa vidí len kto ťa ľúbi...ak nie si promiskuitna.

minesweeper

Vždy ked som sa oholila úplne, dostala som výtok. Ale dnešné baby sú na vytoky zvyknuté, veď každý deň intimka, potom to nevadí. A nepriznat sa, aby neboli za iné a divne.