hormonalne ochorenie?

RNG

Beta glukany sa nachadzaju v rozlicnych zdrojoch.
Komercne sa vytazuju z kvasnic(sacharomicae cervisae), z roznych hub(hlivy, shitake, maitake, versicolor,agaricus blazei)a ine.
Produkty firmy Pleuran su dobre, len ich odporucene davky su prinizke vzhladom ku klinicky odporucenym z mojich zdrojov informacii.

colina

CAJKA: aj ja som mslela že nedokážem bojovať keď mi oznámili že mám dcerku chorú.Ale dá sa.Aj ked si stále občas poplačem v kute vždy ma postavia na nohy ludia ktorý majú rovnaký problém.
Nepočúvaj čo ti vravia ostatný hlavne ak ťa lutujú lebo ty nevedia o čom rozprávaš.
Je to ťažké ale ver mi vždy keď sa stretne o ludmi rovnakého problému konečne viem kde patrím a zmenila som názor na životné priority. Banality ktoré som pokladala za naj problém je super ked počúvam od ostatných dokonca im občas závidim že majú šťastný/bezproblémový život/.
Hlavne hore hlavu a treba si veriť.

RNG

Len teraz som si vsimol-si to ta ista cajka z temy "rakovina creva"?
Ak mas podozrenie na rakovinu creva(to sa predsa da velmi lahko zistit zo stolice!, nechapem), zautoc na nu tymito doplnkami:
400 mcg selen
caj z polievkovej lyzice kopcom gravioly(povarit 3 minuty, odstat 20 minut postupne pit pocas dna.Nefiltrovat.
1 gram betaglukanov
400 mg CQ10
3x4+ gramy omega 3 olejov(striedaj rybaci(losos a treska=salmon and cod)s kombinaciou rybaci-lanovy-borakovy)
alfa lipoicka kyselina 400 mg
plus ine antioxidanty(cierne ribezle, cucoriedky, brusnice,vytazok z hroznovych semien-100 mg, 95%, askorutin, ester C-3 gramy, vitamin E 400-800 IU)

cajka

Helico nemam,3x som cbola na sondu. Lekar mi naznacil,ze mam asi nador. Ale ma mesiac dovolenku.mam uplne kazdu zilku na tele zdurenu.uplne ochable svalstvo.mozte napisat na mail yvi@orangemail.sk.ja sa bojim vyvodu,rozmyslam uz nad samovrazdou

71gloria

Zápal sa može rozšíriť z jednej časti tráviacej sústavy aj do ďalšej.Teraz ma napadlo,moja dcéra mala hnačky-enteritídu, užívala ATB po niekoľkých mesiacoch zistil krčiar, že sa jej Enterobakter presunul vzostupnou cestou do krku.Krčiar ho potom zlikvidoval ATB. Chcela som povedať, že možeš mať súčasne zapálenú sliznicu čreva aj žalúdka.A HELICOBAKTERA Ti nezistili?

71gloria

Može ísť o iné ochorenie čreva a s tým možu súvisieť všetky príznaky, ktoré si v tejto téme už napísala.