Čo vravíte na solárko?

zuska-bluzka

súhlasím, solárko kovačská KE je úplne že top! stačí po 6 minút a máš krásne opálenie. kiež by také bolo aj v BA, ak by niekto vedel odporúčiť budem len rada :) ďakujem. btw odporúčam skôr solárko na státie ako na ležanie ;)

BlueHeeler

Ahoj, ja chodím do solárka už tretí rok, vždy začnem cca. v marci, som maximálne spokojná, používam aj solárnu kozmetiku - ja osobne som najviac spokojná s Australian Gold. To, čo sa tu píše sú úplné kraviny, pokiaľ chodíte do kvalitných solárií, kde sa starajú o pravidelnú výmenu trubíc, tak sa nemôže stať, že Vás neopáli, a takisto ak k opaľovaniu pristupujete s rozumom, tak sa ani nespálite, k rakovine poviem asi len toľko, že to agresívne slnko je oveľa rizikovejšie ako solárium, ale kto chce, ten nech nosí 365dní OF 60+. Ja osobne odporúčam solárium na Kováčskej v KE, kto pozná, vie ;) Pekný deň prajem

Vojtoo

blbost, je leto, tam hore mas slnko,ale nepozeraj sa don :D
a mas to autenticke, soalrko? bleee
to uz radsej skocim do zumpy..

Catali_na

Ja osobne súhlasím , solárko škodí pokožke. A navyše ja by som doňho osobne už NIKDY opakujem NIKDY nešla! Bolo to pre mňa strašné. Cítila som sa ako v truhle no katastrofa.. brr.. ani ma moc neopálilo ..to už sa viac opálim keď vonku športujem alebo tak než v solárku..

xaaax

UVA lúče najviac poškodzujú pokožku to je jasné samozrejme, že solárium škodí a veľmi...predčasné vrásky, vrásky sa ti budú prehlbovať a budeš mať dehydrovanú požku + vysoké riziko rakoviny kože, človek by sa mal chrániť aj v zime kvalitným opalovacím krémom, a ozonová vrstva sa tiež poškodzuje stále viac a viac a koža na to veľmi doplatí. 80% starnutia kože je záležitosť slnečného žiarenia, ale tak tomu sa nevyhneme. Je to na tebe ak sa ti páči opálená pokožka, ale potom ti už nič nepomôže. Skús samoopaľovacie krémy.

zuska-bluzka

ja do solárka chodím :) a rada! to či solárko opaľuje alebo neopaľuje je vecou trubíc, resp. ich veku. do solárka s určitými prestávkami chodievam vyše 5 rokov, dôvodom bola moja pleť, po solárku mám menej vyrážok, farba je zjednotená, celkovo pleť vyzerá lepšie a zatiaľ nemám pocit, že by vyzerala neprimerane staršie keď sa porovnám s rovesníčkami, no pozor, všetkého veľa škodí, takže určite neodporúčam sa slniť na štýl "grilované kura" ja si zase potrpím na lepšie drahšie krémy...