Vtak moze milovat rybku...ale kde si postavia hniezdo?

Príspevok v téme: Vtak moze milovat rybku...ale kde si postavia hniezdo?
ell8

Aky je vas nazor alebo skusenost? Myslite si, ze existuje riesenie, ak dvaja sa miluju, nachadzaju v sebe navzajom velku podporu, uz si toho tolko prezili, ze by bolo tazke jedneho dna si povedat zbohom pretoze buducnost je otvorena a jeden z nich by sa musel obetovat a ist zit niekam, kde je to prenho uplne odlisne, ine akoje zvyknuty a mozno by si nikdy nezvykol? Mam na mysli vztah, v ktorom sa aj napriek kulturnym rozdielom nasli kompromisy.
No ma zmysel viest vztah nadalej, ak neviete, co bude o niekolko rokov? Alebo je lepsie to neriesit a 'zit' nasu lasku? Hovorim si, ze ukoncit nieco koli tomu, ze neviem, co bude dalej, nie je spravne. No na druhej strane, cakat,a este viac sa priputavat jeden na druheho, nechavat roky plynut a potom bud sa obetovat alebo roky zabudat...prosim, napiste mi, ako by ste sa vy zachovali v takejto situacii..lebo ja uz som stratena.

Vojtoo

tak ja by som sa snazil najst riesenie, ako by sa dalo nahlaodm pozriet, ze to BUDE fungovat aj o 50r.
lenze toto moze byt zabijak vztahov, takze bacha na to :)
nie kadzy ma na to nervy a dooost to moze odradit (az rozchodovo)
ako mozem mat niekoho rad, ked neviem ze sa budeme mat radi aj zajtra?
alebo aspon istota, ze ked bude burka, tak budeme hladat pristresok aj ked budeme musiet vyliezt po smyklavych skalach?
ak on chce len zit dnes, tak mam pochybnoti ze chce len jedno, teplu postel :D ale mozno nie.
ja mam opacny problem, no "mam", relativne.. ona nechce riesit a ja rad planujem ale len tak relativne, mam rad pocit, ze rano v chaldnicke najdem vsetky dobroty na ranajky a nebudem msueit behat do obchodu nalačno doslova..a
ale mozno to zle porovnavam, tak neviem.

Vojtoo

"Alebo je lepsie to neriesit a 'zit' nasu lasku?"
toto zavidim ako niekto dokaze :)
ze dnes naplne zit a nestarat sa o zjatrajsok
brutalna neistota
to uz radsej pobozkam Fica..