Výberove konanie do štátnej správy

Lulu2011

tak ja mam kamosku v takej sprave, cely den na chatoch a o 14.30 padla, najdlhsie do 15tej, ale robotka po znamosti, no, ale vsak kto by nesiel po znamosti, ked ma sancu

beskyd

nie je statna sprava ako statna sprava... na niektorych flekoch sa fakt len prdi do stoliciek, hoci na inych sa maka a nestiha sa... ale ludia maju radi pausalizovane pohlady, najlepsie mat hned rychlo nazor na vsetko. paradoxom vsak je, ze castokrat sa najviac narobia ti horsie plateni a ti na vyssich poziciach maju priplatky za riadenie, vyssie osobne ohodnotenie, zvacsa aj dlhsiu prax kvoli com umaju zo zakona zase volaco navyse... ale ze by robili ekvivalentne viac sa neda povedat, aspon co mam ja skusenost, hoci tiez sa v tejto sfere pohybujem len cosi vyse 2 roky aj ked teda uz na druhom pracovisku.

flegma

tiez netusim, skade su tie nazory, ze statny zamestnanec je uz o druhej doma a v praci sedi s vylozenymi nohami na stole a kavickou v ruke

uf-uf

Beskyd súhlasím. známa chodila pol roka po vyberkach do statnej správy. vie zákony lepsie ako oni vsetci dokopy.
priznávam, tiez som státny zamestnanec. plat nic moc. O 14tej domov nechodim, len vynimocne, v máji som vacsinou chodila o 18tej. (lebo dlhsie byt nemôzeme)

elldir

Lulita, kto by nechcel končiť o 14tej, 15tej? V štátnej správe sa pracuje tak ako aj inde, čiže 8 hodín denne, ak človek príde do práce o šiestej, tak je jasné že v nestránkový deň môže z práce odísť o 14tej.

Lulita

Filipova - hehe, ze hlavny radca, no ja som z KE, tu take nemame max. lepenie obalok, praca v Takku, upratovacka v HaM, pokladnicka v Lidl, alebo financny poradca na zivnost :)))

Filipova

Lulita ja som uz zopar videla, ked som hladala pracu, ale vsade bolo potrebnych milion priloh od registra trestov stareho max par dni, atd. a to sa mi kvoli tomu fakt nechcelo vsetko vybavovat :D