Fľaky na tvári

Príspevok v téme: Fľaky na tvári
natia2397

Ahojte.Ja by som sa chcela spytať či by ste mi vedeli poradiť s fľakmi na
tvári.Niektoré su z akne ale to iba male fliacky ale skôr ma trápi,že ked sa v škole pozriem po nejakej dobe do zrkadla tak mam uplne hroznu tvar tým myslím ze okolo pier mam farbu inu aku napr na lícach a na cele mam tie niektoré z akné.Bola som aj u kožnej ta mi dala Zynerit(dihydrat octanu zinocnateho) a krem na akne ale to mi strasne vysušilo tvar ze sa mi vytvvorili dalšie flaky zo suchej pokožky.Za hociaku radu dakujem

Daduskaaaa

ahoj ja som mala presne ten istý problém .. kvôli tomu sa aj dlho nosila make-up a púder, čo mi ešte viac poškodilo tvár.. asi pred mesiacom som si kúpila výživný krém s kys. hyaluronovou a už to nie je tak vidieť, ale mám tvár rovnakú a nemusím nosiť make - up ani nič ... -odkaz odstránený-

Šico

Ahoj Natia, z vlastne skusenosti mozem odporucit zarucene prirodnu kuru v podobe stavy z citrona, ktora pomohla nie len mne. Ja som mal teda problemy s fliackami po akne a vyrazkach. Vzdy rano a vecer som si umyl tvar, vytlacenu stavu z citroa som dal na tampon a pretrel poskodene miesta. Po 15 minutach som znova opat umyl tvar cistou vodou. Po pravidelnom osetrovani mi fliaciky zmizli.

S pozdravom Majo