Serum na rast obocia a mihalnic

Facederma

Zuzka napiste nam prosim Vas mail na info@facederma.sk. Urcite Vam pomozeme vyriesit tento problem k Vasej spokojnosti.

Zuzka1313

Ahojte baby, pred cca dvoma tyzdnami som si objednala serum Hair plus,nakolko som si po roku dala dole 3Dcka a tusila som, ze moje vlastne mihy budu v otrasnom stave, tak som im chcela ,, pomoct,, Problem ale nastal po naneseni sera Hair Plus,,, oci mi cele ocerveneli a neprijemne svrbili aj niekolko hodin po naneseni sera. Mali ste aj vy tento problem po naneseni tohto sera ? A este dodam, ze nemam pocit, zeby som si ho nanasala zlym sposobom alebo ho davala prilis vela, no oci ma z neho aj tak stipu a cele scervenuju. Dakujem za odpovede

Nataliska

Ja som po umelych mihalniciach mala uplne vypdane a znicene moje mihalnice, tak som sa rozhodla že už si nedam nikdy 3D. Teraz pouzivam to serum Gigalash a tiez zatial spokojnost.

anonymka1324

Ahojte, tiež by ma velmi zaujimalo ci gigalash funguje aj na rast obocia, ma tu s tym niekto skusenosti? Dakujem

DanicaP

Naozaj, Gigalash je najlepšie serum ake som kedy pouzivala. Je to este ucinnejsie ako tie drahe sera typu hairplus a podobne. U mna tiez velka spokojnost

Neskusik

No hair plus je v poho, ale zbytočne strašne drahé. Ja používam tot: www.gigalash.sk je to super a nestojí to mailand. Perfektné na predĺženie rias a aj keď ti na obočí niede nerastú chĺpky fakt super.

Lupienok.eu

Odporúčame aj sérum Sa3 Magic Lashes, ktorého účinnosť preveril inštitút Dermatest a je oftalmologicky testovany. Mihalnice budú viditeľne dlhšie, plnšie a zdravšie.
lupienok.eu

acafool1

ale prosim ta :D ziadna baba co otehotnela :D chapem, ze to asi tebe,ako predajcovi tohto ,,zazraku" skodi.... ze niekde uplne to iste clovek zozenie o XY eur lacnejsie... ale je to tak ;)

http:// www.ebay.co.uk

odstrante si medzery z linku,inak by som ho sem asi nevlozila.