Moj ciel -10 kg

Príspevok v téme: Moj ciel -10 kg
kristina30

chcem dat dole tych 10kg... mozno keby mal niekto rovnaky ciel, islo by nam to lahsie... nechcem ist nato dietou, ale skor lepsim stravovanim...a mensimi porciami, lebo ja sa ozaj lubim napapkat... ;-)
takze ja mam 173 cm a 76,8 kg.
Moja uz daaaavno vytuzena vaha by bola tych 68 kg.

...som rozhodnuta, idem nato...

Tak zdravemu zivotnemu stylu ZDAR :-P

Catali_na

kristina30 takže som rada, že v tom nie som sama. :D presne (teda skoro presne) ako píšeš :D neviem, som neskutočná strašná!! :D a netuším, ako sa to odnaučiť a usmerniť svoj žalúdok na správny smer ;) :/

nikaroxy

Zdrava strava je super, aj mensie porcie ale bez pohybu to len tazko dosiahnes, lepsie povedane len si udrzis vahu a nebudes uz vahu zvysovat. ja som schudla za 3 mesiace v pohode 10kg ani neviem ako, ludia sa ma pytaju co sa mi stalo ze tak dobre vyzeram a kazdemu hovorim, že strava (nejem pecivo, zemiaky, ryzu, veeela zeleniny, biele maso, malo cukru, ziadna biela muka) a samozrejme podctivo trenujem 3X do tyzdna + ked je pekne idem na kocule, beham...akykolvek pohyb je super. Ale ked chces schudnut treba si to pekne naplanovat.

p.d.

Ja mam len ranajky, obed a mensiu veceru a aj tak za toho nemozem schudnut, hoci je pravda, ze vaha neide smerom nahor a to aj cvicim:)

kristina30

nooo...Catalina...asi viem o com pises...ten obed to ja som taka ista...tiez sa musim stale niecim dotlacit, alebo teda mat riadnu porciu na obed...a to ranajkujem, desiatujem potom obed...kavicka... a akonahle mi trochu pretravi, tak zas mi nieco ide na chut... to ja som v tomto strasna...sladke teda nemusim moc, ale take drobnosti slane, chrumkacky, to je moje...

Catali_na

raňajkujem samozrejme.. :) mám aj desiatu dokonca -čiže to už máme 2 krát denne plus obed a tá "olovranto večera" čiže celkovo 4x denne jem.. ja neviem, proste keď mám jesť večer, cítim na sebe že z toho priberám :/

lilyiankaa

catalina, ale to robíš chybu, že po 17tej hodine vôbec nič neješ ... veď nejakú zeleninu, alebo niečo "ľahké" by si zjesť mala ... a raňajkuješ? ono ide o to, aby si pravidelne jedla , ak budeš jesť 5x denne, nebudeš musieť zjesť na obed veľké množstvo, ale bude ti stačiť menej ..

Catali_na

Mohla by si sem prosím dať že aj nejaký ten jedálniček? pretože ja by som rada dala nejaké 2-3 kg dole, ale moj problém je že keď prídem domov a idem obedovať dnes som mala napríklad malú misku polievky, kuracie prsia so syrom a pečené zemiaky-samozrejme nedám si nejak extra veľa- musím sa ešte niečim "dotlačiť" napríklad si dám suchú celozrnnú žemľu a jablko. Pretože som proste furt hladná. Ale potom mi stačí si dať napríklad isku polievky cca o 17:00 a už nič nejem do rána lebo nie som hladná (a ajkeby som tak si just nič nedám! :D ).. proste nevieš prosím poradiť s týmto mojím veľkým obedovým menu?