Urobme nieco toto nemoze tak zostat!!!

ccc

myslím si,že jediná cesta je neustále o tom hovoriť, poukazovať na to a snažiť sa nejakým spôsobom prevychovať ľudí, a to je bohužiaľ otázka času,ešte sa stane veľa takýchto vecí,kým sa niečo zmení...
a samozrejme pomohol by poriadny trest pre tieto hovedá, ale to v tomto štáte ťažko sa toho dožiť..

keituskaaaa

ccc ja takisto a to ma najviac boli..ze nemozem nic,som len ihla v kope sena,som si ista,ze vela z vas by sa so mnou postavila na stranu spravodlivosti,len nevieme ako na to,ja by som bola schopna aj prezidentovi zavolat,keby niekto mi dal jeho cislo,ti co to urobili nas este aj zhadzuju v EU malo by to byt v statnom zaujme ak uz nie v zaujme tych ubohych zvieratiek,ale stve ma to,ze nikto nic neurobi Pre mna by bolo aspon male zadostucinenie keby dostali basu a spoluvaznov co miluju zvierata aby dostavali nakladacku kazdy bozi den!

ccc

musel by tu nastať taký tlak verejnosti,aby sa to nemohlo ignorovať,ale vidíš ako to tu je...budú spomínať hladujúce deti v Afrike, bezdomovcov ,všetky možné choroby na kt.ľudia trpia a týranie zvierat má väčšina ľudí s prepáčením v prdeli.
toto je len vrchol ľadovca,spomínam si na reportáž v telke o psích zápasoch !!!,bol to príšerný brutál,každý pomali vie,kto to robí,kto také psy chová a na čo,ALE POLICAJNÝ PREZIDENT, či čo to bolo za hňupa, proste jeden z najvýšších policajných funkcionárov sa vyjadril, že ON o ničom nevie,žiaden podnet nebol, pre nich to neexistuje !!!
je to ako boj s veternými mlynmi,a my sme v tomto 100 rokov za opicami,veľmi primitívna spoločnosť, veď si videla aj tie reakcie včera.
Stále je bohužial mnoho ľudí,pre kt. nie sú zvieratá živé ,cítiace bytosti,ale hračky.
jediné východisko vidím v tom stále na to upozorňovať, ukazovať čoho všetkého sú ľudia schopní a apelovať aspoň na tú štipku ľudskosti a súcitu,čo sa u niekoho SNÁĎ nachádza
cítim pri tom hroznú bezmocnosť

SHAKTI

Bohuzial k tomu potrebujes dokazy- fotky,video...bez dokazov nic nedosiahnes a s nimi tiez velmi tazko! V nasej krajine sa ublizovanie bezbrannym toleruje a vsetci si pred tym krasne zatvaraju oci!!! Riesenie komplexov na bezbrannych stvoreniach...chudaci-nech to skusia so seberovnym-ale na to nemaju odvahu!Nikto nic neurobi...