Prijímacie konanie Farmácia Košice - otázka k príkladom!

Príspevok v téme: Prijímacie konanie Farmácia Košice - otázka k príkladom!
lelenana

Ahojte, v stredu sa chystám na prijímačky na Farmáciu do Košíc a v pozvaní na konanie je písané, že sa nemôžu používať tabuľky ani kalkulačky. Chcem sa spýtať tých, čo už na prijímačkách boli alebo navštevovali prípravný kurz, či tam o tom nehovorili, či budú udané aspoň atómové hmotnosti ? A to mám tie strašné desatinné čísla klasicky deliť? Veď to mi zaberie celý čas a aj tak mi to asi nevyjde :D Ďakujem sa odpovede!

Kristinka455

Ahojte, aj ja sa chystám na farmáciu do KE a mám informácie, kalkulačky ani tabuľky sa používať nemôžu, atomové hmotnosti su zadané, biologia je kopia testovnice viac menej- vzdy 1 spravna odpoveď, z chémie sa otázky nezhodujú s otázkami z testovnice, tiež je 1 odpoveď správna, ale je to 50% na 50% ... Polovica je na kružkovanie a polovica na dopisovanie :) ... Príklady sú buď v primitívnych číslach, alebo miesto čísel stačí, keď napíšeš nejaký znak (♥ ♣ ○ ) a pridáš k tomu správnu jednotku. :) Viem, že si prijímačky už robila, ja len tak by the way pre nejakých záujemcov :)

Sarah.3

Hoci nechodím na farmáciu, ale počula som že kalkulačky sa dajú používať :)

A ako ti to dopadlo? prijali ťa? :)
lebo tiež chystám na farmáciu do KE