Som pekná a chalani sa ma hanbia

Príspevok v téme: Som pekná a chalani sa ma hanbia
janulik266

Ahojte..možno to vyznieva tak akoby som sa vychvalovala alebo neviem čo, ale nie je to tak..len píšem tak ako to je. Takze som mladé 19 ročné dievča, som štíhla, múdra, nefajčím, nepijem, nenadávam, nechodím do barov, som slušná...a podla názorov druhých som zevraj pekné dievča....a v tom je ten problém, chlapci sa ma hanbia a ja som preto doteraz nemala ziaden normálny pekný vztah :(

No jeden som mala, trvalo to pár týzdnov, bolo to krásne...som si myslela ze som konecne nasla toho pravého, bol iný ako vsetci chalani, stále mi vravel/písal aka som krásna, úzasná, jedinečná, ze takú uz nenájde...no lenze potom to akosi samo skoncilo :( prestal mi písat, uz sme sa prestali stretávat...Zacal ma podozrievat ze mam iných chlapcov, zevraj preto ze som pekná...niekolko krat som mu to povedala ze ja by som ho nikdy nepodviedla a ze ja uz iného nechcem..no asi mi neveril :(

Dlhú dobu sme si nepisali..po mesiaci a pol sa ozval znova...no to uz chcel odo mna len sex. Normálne drzo sa ma spýtal, ze ci nemám chut mat s nim sex..debil ! Akoze na jednej strane som rada ze sa to skoncilo, lebo podla mna ma vôbec nelubil, len fyzicky som ho pritahovala :( Ale na druhej strane, je mi hrozne lúto, ze nič mi nevychadza, ziaden pekny vztah...nič... :(

laurora

Janulik, ja som tiez pekna, stihla, mudra, s rozumnymi nazormi (dufam :D), viem, ze som sa chlapom pacila aj sa pacim (ale uz to neriesim, lebo mam vztah).. a vzdy som mala chlapa, ktory sa mi zapacil a napriek tomu som dost dlho nemala ziaden normalny vztah...tiez som nefajcila, pila som normalne, spravala som sa ok...no ja som problem videla v tom, ze som si vyberala chlapov ( vacsinou sportovcov, futbalistov, a takych plytko krasnych chlapov) ktorym sa take dobre a krasne dievcata so zmyslom pre vztah sice pacili, ale viac ich pritahovali tie ktore boli tiez krasne, ale zle, neskrotne, zakerne, obcas hlupucke, take, ktore mali tendencie podvadzat a do takych sa aj zalubili. Mozno to je aj tvoj problem, ze aj ty si vyberas chlapov, ktori nie su vhodni pre nejaky normalny vztah aspon zatial. Lebo zial krasa je velmi prchava :( Stratis ju ty, stratim ju ja a to som pochopila az pri sucasnom priatelovi, ktory je pre mna krasny aj vyzoro, ale hlavne ma charizmu a zaujal ma aj uplne inymi vecami...a vtedy som vedela, ze tento vztah ma zmysel a ze je to uplne ine ako moje predosle skusenosti ...a tiez suhlasim s prispevkom podo mnou, neexistuje, ze mas problemy, preto ze si pekna...Ale je mozne, ze mas problemy preto, ze si LEN pekna a beries vztahy povrchne...alebo plavas v nespravnych vodach...Ktovie :)

ebi7777

ja som tiež krajšia od priemeru, a moje skúsenosti sú takéto:
za mnou príde zväčša nejaký debilko, ktorý si neskutočne verí,,,,
a taký normálny - málo, čo ma oslovia, boja sa, jednak si asi neveria a z druhej strany údajne pôsobím namysleno, čo nie je pravda!!!, zrejme je to kvôli tomu, že som introvert a ani sa neviem patrične uvoľniť medzi ľuďmi všeobecne, a tak vytváram okolo seba tzv. "múr" /PS čo mi vôbec nevadí :)/

Takže odporúčanie, ak máš nejakú bariéru okolo seba, tak ju treba dať preč a prídu chlapi :D

M8cr6

feeenik

podla mna normalne reagovala ako slušne dievča čo ma cenu. keby s nim išla, tak by to v nom len v zlom podporilo jeho fantaziu.Chlapec je pre nu nezrely podla mna.

Janulik,ty bud taka aka si. Raz pride ten, ktory za to bude stať.

feeenik

"Normálne drzo sa ma spýtal, ze ci nemám chut mat s nim sex..debil !"
no ak toto povazujes za drzost tak podla mna pri takychto nazoroch mozno nie je problem ani v tom ze si pekna (neexistuje pekne dievca ktore ma problemy s chalanmi len z toho dovodu ze je pekna, to je hlupost), ale skor mas asi urcite spravanie a nazory ktore chalanov odpudzuju. nie si mozno silne veriaca alebo take cosi?

Mimulus

To už je bohužiaľ daň za ,,krásu,,.

,,bol iný ako vsetci chalani, stále mi vravel/písal aka som krásna, úzasná, jedinečná, ze takú uz nenájde...no lenze potom to akosi samo skončilo,,

Nebol iný - toto ti povedia všetci len aby ťa dostali do postele - a na konci príspevku sa ti to aj potvrdilo.

Otázkou je kde si takého ,,inteligenta,, stretla.