Chora pokozka alebo ja neviem co to je ...

Príspevok v téme: Chora pokozka alebo ja neviem co to je ...
liliana11

ahojte mam problemi uz par mesiacov z pokozkou, tak tiez moje vlasy su uplne hrozne. moja pokozka je bleda nieje na pohlad v priadku, mam ochlpenie aj tam kde som nikdy nemala ale aj mi to vsade po oholeny zarasta nedokazem na nic ine mysliet ani si nijako poradit bola som na krvne testy vraj je vsetko v priadku tak ja uz teda neviem na koho sa mam obratit.

pijem rozdne bylinkove caje obmedzila som mäso sladke ... nevidim nijako vyraznu zmenu
prosim vas ak ste maly alebo mate podobny problem ako ste to riesili co vam pomohlo

co sa tyka lakarov na svk je to bieda, neviem kde by mi naozaj pomohli aj by som si vsteko hradila sama ..

vitavi

Mala by si presnejšie popísať, aká je tvoja pokožka. Ak máš veľké póry a cestovitú skoro "priesvitnú" bledú pokožku, na vine sú mliečne výrobky nasladko, tučné potraviny a sladké nápoje.
Ak je pokožka bledá, pretože sú stiahnuté kapiláry, na vine sú slané mliečne produkty, mäso, soľ a vajcia. Problematické potraviny je potrebné vylúčiť a jedávať stravu bohatú na minerály, polysacharidy a vitamíny, ktorá nezahlieňuje.