Verili by ste?

Príspevok v téme: Verili by ste?
malinke

Ahojte, mam priatela a mali sme v pondelok kvázi vyročie rok čo sme spolu, ale to nie je dolezité...ide o to, že sme ležali na posteli a ukazoval mi na svojom telefone nejake video ked mu zrazu prisla správa, od jednej slečny, kde mu písala "ahoj šiši,čo zajtra?" tá istá slečna mu raz v noci volala, nedvihol jej, tá istá slečna mu raz pisala smsku, ze vsetko naj k meninam laska....to som predýchala, že šak ked ho otravuje tak okej verila som mu,ale smska vcera ze tak ako zajtra...to mi uz prislo divne som sa pytala ci su dohodnutí sa stretnut, ked sa takto pytala...udajne nie, vraj to jej len sibe, ze on sa s nou nekontaktuje, to ona mu vypisuje a on ju ignoruje, vraj by mi v zivote neublizil takymto sposobom...a bla bla...neviem ako sa k tomu mam postavit..povedala som mu, tak jej zavolaj a povedz nech ta neotravuje PREDO MNOU....povedal, ze nezavola lebo si vymazal jej cislo a zablokoval ju odvšadial kde mu pisala...veriť či nie?

takajedna

tlaci ti kaleraby do hlavy... moj prvy priatel robil podobne veci ked sme boli spolu,tak telefon radsej pri sebe ani nemal alebo ho mal vypnuty a ked mal, tak smskoval nenapadne a este mi 3 baby aj vypisovali a pytali sa ma co s nim mam :D... ja truba som verila jemu ako hovoril, ze nam vsetci chcu zle,zavidia nam, on ich ani nepozna a bla,bla,bla a stale dokola zapieral :D dlho som mu to tolerovala az jedneho dna som si povedala dost lebo toho bolo na mna uz vela a poslala som ho do prdele a serepeticky co som od neho dostala som porozdavala :D minule som si zo srandy po 3 rokoch citala stare spravy a smiala sa sama na sebe aka som bola naivna a hlupa :D takze sa vykasli na neho a nenechaj sa oblbovat takymi recami lebo ta klame...viem, ze to je tazke, ale pri takomto sa budes len trapit ako som sa trapila ja...

Maoam

doubledog, jasne, ked pridu prve krizy :D a ked trocha dozreju...niektorym sa otvoria mierne oci, ano, ale potom si zrataju, co by stratili, keby...a tak ostanu

doubledog

ja sa skor stretavam s tym, ze zeny po istom case akokeby precitli a zistuju, aky je realny stav.
a potom sa s nim zmieria.

Maoam

doubledog, nemusim chodit daleko po take priklady, je ich v mojom okoli aj u znamych dost,ale tie zeny sli do toho vedome a chcene, planovane, vsetky do radu, samozrejme roky zatlkali, ze tomu tak je ;-)

doubledog

tomu verim.
ale najde sa dost inych zien, co to budu mat inak a s radostou do toho pojdu.

a samozrejme najcastejsi model je ten, ze zena zisti, aka je realita, az neskor, ked je uz chytena v pasci deti/majetku/pohodlia.

gcthg

to co je za blbost , ze nema jej cislo a zablokoval ju? ved mu prisla sms a bolo tam cislo alebo meno nie? klame a riadne.

doubledog

cim viac penazi muz ma, tym je vacsia pravdepodobnost, ze to takto ma/bude mat zariadene.
zena sa k nemu uz nejaka najde.

ale jasne, neplati to pre vsetkych, ale pre vacsinu hej.

doubledog

ved to je klasicky model rodiny.
vdaka muzovi zena dosiahne nieco, co by inak nemala.
a aby sa to vykompenzovalo, muz z toho tiez nieco musi mat.
funguje to takto uz desattisice rokov.
a fungovat to bude aj nadalej, je to proste efektivne pre obe strany, a nevyhody su relativne male.