Kto koľko váži a koľko chce schudnúť

Príspevok v téme: Kto koľko váži a koľko chce schudnúť
evitka

ahojte vsetky, ktore chcete zhodit a vyzerat fit...tuto temu som zalozila preto lebo kazda chceme vyzerat naj. a ked sa budeme medzi sebou porovnavat a zdravo sutazit tak mozno to niektorym pomoze dosiahnut skor vytuzeny ciel..pravdaze kazdy dobry napad ako na to je vitany..takze zacinam...mam 26 rokov...170..60kg obvod stehna 58, brucho 70 a zadok 96...citmi sa hrozne z toho ako vyzeram takych 5kg dole by bolo skvele................viete pomoct.dakujem.

jajka001_

jaja205 si robis srandu? nevidela si tu babu co schudla dvesto kil a este jej sto ostalo? a akeho milujuceho manzela musela mat.... www.aktuality.sk

jaja205

salonka...prepac za taku otvorenu otazku,ale ty mas normalne manzela a tak??...pretoze ja mam v poslednej dobre pocit,ze baba s par kilami navyse nema sancu :D

salonka

Chcete sa zasmiať?Ja som jedno obdobie mala všetky miery rovnaké.Raz som merala 180cm,mala miery 114cm,114cm,114cm,114kg!To bolo niekedy v mojich 25 rokoch.Potom sa mi po dvoch tehotenstvách podarilo dostať na váhu 140kg,130cm,130cm,130cm.To som mala 41 rokov.Minulý rok som začala Herbalife a presne za rok som zletela z tej 137 kilovej váhy na 117kg a moje terajšie miery sú skoro rovnaké 120cm,118cm,120cm.Už neriešim,či je výška s váhou akurát,či mám pás taký,alebo onaký.Nežijem preto,aby som si ničila život takýmito naháňačkami za ideálnou postavou.Každý sa pri istej váhe dobre cíti,tak nech nepočúva ideálné miery z reklám,alebo z internetu.Iste,ak to ohrozuje život,to je už niečo iné.Ale si myslím,že sa dá naháňať aj za dôležiteššími vecami,ako je ideálná postava.

v

barborqqa-nie si tucna:)na tvoj vek je to mozno trosku viac,ale ziadna katastrofa:)este sa len vyvijas a hmotnost sa ti stale meni..skus sa trosku zdravsie stravovat,viac zeleniny a ovocia,menej sladkosti a sladenych napojov..plus pridaj este nejaky sport,ktory ta bude bavit(teraz ide leto tak sa urcite nieco najde) a uvidis,ze sa budes citi lepsie a stihlejsie..hlavne neskusaj ziadne diety ani nic podobne-iba ti to spomali metabolizmus a v dospelosti budes mat tazsie udrzat si vahu..

gadgetka

Dievcata ... nie je dolezita vasa vaha, lebo tu rozhoduje celkova stavba tela ... ja sa skor zameriavam na miery a vazim sa velmi malo ... je to o hustote kosti a svalovej hmote ... najlepsim meradlom su oblubene rifle, do ktorych chcete vojst ... ja som mala tak pre mesiacom 55kg, pri vyske 168 mam miery 88/63/92 a este by som chcela trosku pribrat, hlavne v hornej casti ... ale ak chcete mat istotu, dajte si zmerat tuk - vtedy aj tie lahsie zistia, ze su v podstate tucnejsie a naopak ...:-)