Žalúdok a všetko s tým spojené

Príspevok v téme: Žalúdok a všetko s tým spojené
sue141

Dobrý deň, prosím o radu.
Už dlhšie, asi 2 mesiace som mala problémy so žalúdkom a celkovo s trávením. Trápili ma hnačky, nafúknuté brucho - zdúvanie a pocit ťažoby na žalúdku. Bola som na gastroskpoií a zistili mi helikobaktera a intoleranciu laktózy, neuzatvára sa mi dvanástnik a žlč mi neodteká do tenkého čreva ale do žalúdka a tam robí šarapatu. Stenu žalúdka mám že vraj hrubú ako hroch. Teraz som na antibiotikách (3-kombinácia), lieky na žlč som musela vysadiť - Itoprid a stále sa cítim zle. Mám neskutočne nafúknuté brucho. Ako keby som bola v 5 mesiaci tehotenstva a mám pocit ako keby mi vôbec netrávilo. Užívam aj probiotiká, ale zatiaľ žiadna zmena :/ Máte alebo mali ste niekto podobné problémy? ak áno, dá sa to vyliečiť, alebo čo ma ešte čaká? a dá sa niečo robiť s tou žlčou, či to tak ostane navždy? :( vopred ďakujem

orol

Zozen si to DGL zuvacie tablety na vyhojenie zaludka po zlci a prasok aloe vera

to je najjednochusie pre zenu, lebo bylinam treba trochu rozumiet( nemozes napr. 4 byliny so silnym slizovitym ucinkom uzivat dlhsie !! atd)- treba to vediet namiesat !!

a uzivaj tu mikrovlakninu na obsorpciu zlce !!

a vecer skus pred spanim osupane jablko, co to povie

sue141

dakujem...
orol možeš mi prosim nejake vymenovať, skusim čim skor zohnať..
a moj doktor? mam taky pocit, že on tomu velku vahu nepripisuje.. :/ a ked som sa ho pytala na tu žlč a žlčnik, tak povedal že sa s tym neda nič robiť, čo absolutne nechapem :(
teraz pociťujem bolesť aj v pravej časti brucha a prechádza mi to až do pravej ladviny.. neviem či je to ten žlčnik, alebo čo...

orol

Nas priatel odporuca brat mikrovlakniny

-ktore absorbuju zlc

-na ochranu zaludka sladovku

-prasok aloe vera

A ja odporucam byliny najma so slizovitym, protizapalovym, regeneracnym a pripadne s protibakteriálnym ucinkom

a takych je ozaj dost na zaludok

-ak chces, mozem ti vymenovat

medante.com

Skus vysadit antibiotika uplne a upravit stravu za pomoci nejakeho odbornika. Po mesiaci/dvoch garantujem, ze budes citit obrovsky pokrok.