Menstruacia

kler

xxy meriam 168cm.
No hej s tým pitným režimom je to horšie. Nikdy mi moc nechutilo piť. Vypijem možno 3 poháre denne v lete možno viac. Myslíš že to s tým môže súvisieť ?

bibx

ja mam tiez ten problem...pri 163cm som schudla na 49-50kg, no schudla som len nejake 4-5kg za pol roka...cize ziadna drasticka zmena, chudla som zdravo vela pohybu, vody a som sladkosti, vela som jedla ovocie a zeleninu atd...a menzes uz dva mesiace nikde

lorinnes

Tak to naozaj nebolo nejaké drastické. A nebola si v nejakom velkom strese? Dodržovala si pitný režim? Lebo aj ten sa vie na tom podpísať.
Ale ak sa ti už menzes vrátil, tak chod na to hlavne pomaly teraz. No to jedenie po 5ej, ja neviem ja tiež nejedávam večer, nieže by som nechcela ale ja ešte o 10ej mam najedený pocit, takže podla mna to je individualne. To by nemalo až tak uškodiť

kler

Myslím si že drastické to nebolo schudla som v priebehu asi 5-6 mesiacov. Asi jedinú chybu čo som robila ze som nejedla po 5 aj keď som išla spať neskoro. Ale 12kg za takú dobu myslím že nieje zlé. Chcela by som sa vrátiť na tých 50kg ale znovu už sa bojím aby som nemala väčšie problémy.

lorrines

Ja som schudla pred 2 rokmi 16kg a s menštruaciou som nikdy problem nemala. Ide o to ako chudneš...nebolo to príliš drastické? Idealne tempo je 2-4kg za mesiac...ak si svojich 12kg schudla za dobu kratšiu ako 3 mesiacu tak sa nečuduj. Ved skus znovu zdravšie sa stravovať a schudneš späť bez nejakych komplikacii