Mám sa ozvať prvá?

Fleur-de-lis

ja by som sa neozvala prvá. Jednak to hovorí o jeho záujme ale aj o takej galantnosti, charaktere či ako to povedať. Sú akože "moderné" ženy, čo si lovia chlapov samé, lebo nechcú byť tie čo čakajú. Ale podľa mňa nejde o čakanie, ty proste vieš svoju hodnotu, a svoje srdce nezveríš hocikomu. A keďže ženy sú viac vzťahové ako muži, je lepšie najprv vidieť, že ten chlapec/muž o teba naozaj stojí, kým sa mu ty rozhodneš otvoriť srdce.

Agnes998

samozrejme ze sa mozes ozvat prva. ale co ja mam skusenosti, tak ked ma chlap zaujem, ozve sa sam. ked zaujem nema, tak ozyvat sa mu je vlastne zbytocne.

zelovoc

tak je rozdiel, ked si sa uz ozvala a nadisla ignoracia...vtedy uz podla mna treba to vidiet realne a nie, ze asi nemohol a nemal kredit, ked by mal zaujem tak by sa za tie dva mesiace uz isto ozval, ale ak bol niekto s niekym von a od stretnutia ubehlo iba par dni tak nie je dovod na to robit drahoty a riesit ci sa ozvat alebo nie, za vyskusanie clovek nic neda

M8cr6

keby mal zaujem, tak sa ozve. možno sa ozve ešte, len teraz nemože, lebo ma vela prace. som takto sa ozyvala jednemu časom sme spolu začali chodiť, ale ten mal hlavu stale inde...aj tyžden by sa mi nebol ozval...proste ma nechcel alebo skor nemusel velmi bojovat o mna - neviem...a trapila som sa denne som čakala na sms hovor nič....za to ten čo o mna zaujem mal sa mi ešte ten den čo sme sa prvykat stretli pisal

Andyčatko4

WOW, pozerám že nie som jediná ktorá teraz toto rieši. Ja som spoznala jedneho chalana a boli sme spolu vonku. Tam mi sľúbil že sa mi ozve a že môžme byť kamaráti. Tak som to zobrala a čakala som že po mature a všetkom sa mi ozve. Osmeho júla to budú dva mesiace čo sme boli von a on nereagoval ani na sprostú sms že dúfam že úspešne zmaturoval. Brala som to ako že nemá kredit alebo niečo. Ale teraz mi stále vraví že ho stretáva každý a ja ako zákon schválnosti ho nedokážem stretnúť aby som videla ako zareagoval. Asi pomaly začínam zabúdať lebo to nemá budúcnosť a pchať sa niekomu do zadku nemienim!

Cindy 35

no ja som sa tak ozvala a nedvihal mi 2x telefon a nesko ani na sms nereagoval. ferovejsie by bolo povedat dovody

Michal85

Urcite sa mu skus ozvat... Za jeden pokus nic nedas. Ako tu uz niekto povedal, je to 100x lepsie to raz skusit ako to nechat tak a potom to v buducnosti lutovat. Z vlastnej skusenosti :)

sedem

Ked ho más rada tak sa ozvi, chalan sa nemusí ozývat prvý, to je pre deticky povídacka. A ked ho nemás rada tak sa na to vykasli co ti k tomu dodám. Nechápem vás, niekto sa vám páci a vy cakáte ze vás bude stále obletovat a behat za vami? Majte rozum a prejavte aj VY záujem, jzisi...