Hľadá sa frajer

Príspevok v téme: Hľadá sa frajer
mnamka257

Takze ako zacat... Mam 18, nokdy som este s nikym nechodila, som strasne hanbliva, aj ked podla mnohych vyzeram ako modelka a som velmi pekna (vie, ze si pomyslite, ze ked to teraz pisem, som namyslena krava, ale uistujem vas, ze to tak naozaj nie je - prave naopak). Neviem, co robim zle. Teda vlastne viem, vzdy, ked sa so mnou niekto snazi naviazat kontakt, cuknem, ked sa na mna niekto pozrie, sklopim zrak, pretoze si myslim, ze nie som dost pekna. Ked idem po ulici, na nikoho sa nepozeram, pozeram do zeme, lebo si myslim, ze ked ja neuvidim nikoho, neuvidia ani oni mna. Robim to, lebo si myslim, ze som skareda.
Citim sa ako akysi vydedenec alebo akysi cudak, s ktorzm sa nikto nechce bavit a ked, tak z lutosti, ktory nikoho nema a nie je si schopny nikoho najst.
Trapi ma to a potrebovala som to proste vyjadrit. Neviem, ake rady vlastne ocakavam.
Ale dakujem vam aj za to, ze ste si to vobec precitali.

dpk1

Mnamna ano myslim .....sorry ak si neni nahodou fake, mal som dnes iba horsi den. A nebud z toho mimo, ak si hanbliva a pritom teda zevraj atraktivna zaroven...proste si iba slusne vychovana, co je dnes maly zazrak, a mas trocha pomalsie dozrievanie a trosku viac citlivu dusu...to sa upravy casom. Ale neprespi to zasa, mlada si len raz, a treba zacat pomalicky rozlisovat realitu od zasnenych iluzii ala americke teenage tv serialy. Casom do toho urcite dojdes...navod je proste odhodlat sa na rande az stretnes toho prveho praveho...vela stastia v nehanbeni sa. Maj sa.

dpk1

mnamka prosimta a co to ma spolocne s vyvratenim blbosti, ze prilis peknych bab sa chalani hanbia. Ja som iba vyvracal toto casto krat akoze pravidlo. Je to uplna somarina plachych zakomplexovanych mladych muzov, ktorou sa utesuju... .

Mimochodom, ta o super krasnych hanblivych pannach, ktoru tu rozpravas na dobru noc....to je tiez taka klasika na forach. Vacsinou ju pisu uchylaci, ci iba 13 rocne decka zo srandy, ale ako som pisal, to je nepodstatne.

mnamka257

a este nieco, niektori ste pisali ze neviete ako vyzeram, tak neviete posudit, ci som naozaj pekna a pod. ja chcem fakt vediet "na com som" takze tu je moj mail, napiste mi a ja vam poslem fotku a potom mi povedzte nazor: bronicka.br@gmail.com dakujem!

mnamka257

dpk1 co sa tyka toho fukotu, ten je sice fajn, ale ked je niekto strasne hanblivy a hned cukne, tak nic moc z toho