Hľadá sa frajer

Príspevok v téme: Hľadá sa frajer
mnamka257

Takze ako zacat... Mam 18, nokdy som este s nikym nechodila, som strasne hanbliva, aj ked podla mnohych vyzeram ako modelka a som velmi pekna (vie, ze si pomyslite, ze ked to teraz pisem, som namyslena krava, ale uistujem vas, ze to tak naozaj nie je - prave naopak). Neviem, co robim zle. Teda vlastne viem, vzdy, ked sa so mnou niekto snazi naviazat kontakt, cuknem, ked sa na mna niekto pozrie, sklopim zrak, pretoze si myslim, ze nie som dost pekna. Ked idem po ulici, na nikoho sa nepozeram, pozeram do zeme, lebo si myslim, ze ked ja neuvidim nikoho, neuvidia ani oni mna. Robim to, lebo si myslim, ze som skareda.
Citim sa ako akysi vydedenec alebo akysi cudak, s ktorzm sa nikto nechce bavit a ked, tak z lutosti, ktory nikoho nema a nie je si schopny nikoho najst.
Trapi ma to a potrebovala som to proste vyjadrit. Neviem, ake rady vlastne ocakavam.
Ale dakujem vam aj za to, ze ste si to vobec precitali.

p.d.

Ja som si kupil babetu, lebo som chcel usetrit:DDD Za tie peniaze co som do nej vrazil (som si mohol jednu vrazit), som mohol mat moderny skuter:D Ale ja uz mam taku povahu, ze co je pokazene, musi byt opravene. A teraz si kupim skuter a babetu darujem bratovi, aspon budem mat istotu, ze je v top stave:DDD
Niekedy mam pocit, ze uz mamuty sa vozili na babete:D
Nenasli nahodou na severnom pole pracloveka na babete v lade?

p.d.

A co na tom. Madona sa v jednom klipe zalubila do beautifuleho strendzra:) A ten posobi vyzorovo dost hrozne v porovnani so mnou:D

p.d.

Dam si inzerat:
mam 34 rokov, viem anglicky, nemecky, latinsky a trochu po romsky (napr. lačo dives - dobry den). Me na kerav buti (nebudem pracovat), ale to pre vztah nie je az take podstatne:) Pan sa o nas postara tak, ako sa dokaze postarat o vsetky lesne i nelesne zvierata.

p.d.

Nemusis sa osprv., ze diskutujes s debilom. U mna mas tu istotu, ze trafis na debila, co by sa stalo ci uz so mnou alebo bezo mna:)

p.d.

Asi mam vela dopaminu, tak nemozem zaspat. Ale isto si hladinu dopaminu nebudem znizovat, so schizofreniou clovek totiz nikdy nie je sam. Ja nechcem byt sam:D