Iba s kondomom?

Príspevok v téme: Iba s kondomom?
sususu

Ludia mam takyto problem, chcem vediet co si o tom myslite. Mam noveho priatela, sme spolu skoro 4 mesiace a z toho takmer 3 sme spolu ako sexualni partneri... moj partner odmieta mat pohl. styk bez kondomu napriek tomu ze beriem tabletky. Na vysetrenia sme boli obaja, ja som bola iniciator aby siel. Vysledky ma v poriadku, teda obaja mame. Jeho vysvetlenie je 1, ze on so vsetkymi zenami vo svojom zivote pouzival, iba s jednou s ktorou boli spolu 6 rokov nie a to uz ubehlo 5 rokov. 2, ze po 5tich rokoch si nie je isty ci to "stihne".... 3. ze ja som mala pred nim nedavno vztah rok a pol a vie ze sme uz kondomy nepouzivali a neciti sa na to zeby mal tak skoro "ist tam, kde bol "nedavno" iny... no mal vztah aj rok a stale iba s kondomom...dost ma to vyplasilo, ja som sice velmi zodpovedny clovek a toto je prvy krat ked som nepouzivanie navrhla ja...PRVY KRAT V ZIVOTE...STALE TO BOLI MOJI MUZI KTORI TO ODMIETALI... poradte...co si o tom mysliet???? Fakt neviem.... :-/ no a hlavny dovod toho je ze ma to strasne svrbi aj ked pouzivame lublikant... :-(

lilyiankaa

ten dôvod číslo 3 ma totálne zabil :-DDD to je riadna sila ..a čo si pred ním mala byť mníška, no neviem, ale tvoj priateľ je očividne veeeeľmi divný, inak čakala som aj dôvod č. 4 a to, že aby si náhodou neotehotnela, aj keď máš tabletky ...
zaujímavé je, že mu nerobí problém spať a asi má ten kondóm ako nejaký obranný štít, kedže ešte prednedávnom si mala iného .... inak je to pre mňa very funny, sorry :D