Môžem byť v 5.tom mesiaci a nevedieť o tom?

Príspevok v téme: Môžem byť v 5.tom mesiaci a nevedieť o tom?
Nesepta

Baby potrebujem radu. Je možné aby som bola v 5 mesiaci a nevedela o tom ? Som troška pri sebe čiže neviem či bruško mám alebo nie. Cca 1-2 mesiacov dozadu som si robila test a vyšiel negatívny.Menštruáciu som mala normálnu až teraz posledný mesiac prvé asi 3 dni hnedý výtok až potom slabšia menštruácia. Ako inak zistiť či som v tehu bez toho aby som navštívila gynekologa ? Ďakujem za odpísanie.

Emilim

Treba si hned rano skor ako vstanes z postele zmerat bazalnu teplotu v posve- teplomerom. Ked je teplota 37- tam by mohlo ist o tehotenstvo. Pred mnohymi rokmi mi merali bazalnu teplotu kazdy den preto, lebo som bola tehotna a prve 3 mesiace som mala menstruaciu. Ale moc bol pozitivny, aj bazalna teplota kazdy den 37. Ale v 4 mesiaci som potratila pre myom na maternici.

lilyianka

tak šup šup urob niečo pre seba aj svoje zdravie a hlavne kľud .. objednaj sa lekárovi a zabiješ dve muchy jednou ranou .. budeš mať preventivku a odpoveď, že nie si v tom

lilyianka

nesepta, už ti tu pár ľudí napísalo, že tehotná byť nemôžeš, ak aj napriek tomu neveríš, choď gynekológovi a ten ti na milión percent povie, že tehotná nie si .. pozri tak či tak raz k nemu budeš musieť zájsť, takže prečo nie teraz? aspoň ti urobí prehliadku, založí kartu a ty môžeš byť celé leto vyškerená a užiť si ho bez stresov

Nesepta

Urgent: fúúha.. Tak ja som mala menštruáciu každý mesiac ani mi nemeškala prichádzala o cca 2 dni skôr. Tak dúfam že nedopadnem ako tvoja kamarátka. Pre mňa je vzdelanie veľmi dôležité. :/

lilyianka

fajn baba to byť môže, len treba vedieť použivať hlavu a ak neviem sexovať, tak radšej nebudem ... tot vsio

urgent

som to poplietol. ona mala praveze stale krvacanie tak isla k lekarke a ta jej dala lieky na stiahnutie maternice. pritom to asi bol spontanny potrat, ale lekarka jej dieta takto udrzala. no bolo by to fajn, lenze ona mala vtedy len 15 rokov. teraz je uz skusena 30-rocna mamicka s 15-rocnym synom. bez partnera a bez skoly... :(. pritom celkom fajn baba. tymto si totalne pokaslala zivot. jasne, nemyslim tym, ze sa maly narodil, ale tym, ze taka mlada sexovala, dokonca bez ochrany.

Blondula

urgent....toto je iny pripad,ona menstruacia ma kazdy mesiac a aj test jej vysiel negativne,takze jej nemut zase hlavu !! :D

urgent

moja, no neuveris mi, ale toto co opisujes sa stalo pred 15 rokmi mojej kamaratke. mala sex iba jediny krat, odvtedy uz nic. potom krvacala troska pocas akoze menzesu, potom o mesiac nedostala menzes. lenze kedze nemala sex, tak bola presvedcena ze pred mesiacom to bola normalna menstruacia. lekarka jej dala injekcie na stiahnutie maternice. a tak mesiace bezali, zase ziadny sex. menzes neprisiel, tak isla k lekarke. uz tam bola ina a ta sa jej pyta? a vas to nekope, ved ste v piatom mesiaci! no skoro spadla z noh. teraz ma skoro 15-rocneho syna...