Problém si najsť dievča, cítim samotu

Príspevok v téme: Problém si najsť dievča, cítim samotu
Kreon

Zdravím Vás

Potreboval by som poradiť mam 20 rokov, v septembri 21 rokov budem mat co je myslim že uz cas mat konecne vztah, len bohuzial mam problem si nejaku najsť lebo som moc slusny na dnesnu mladez, nepijem a nefajcim, to je zrejme ten problem a vymykam sa asi tym z normalu alebo neviem čo. Skratka uz neviem aky mam byt aby som sa zapacil dievcatu lebo tym ze som slusny som zrejme neni zaujimavy. Diskoteky ma nebavia to je otrasne samy opilci a to neni pre mna ja to neznasam, kamaratov nemam ziadnych zo zakladnej ani strednej skoly, nic prijemneho som si neuzil, neviem kde mam uz chodit aby som nebol sam, velmi tou samotou trpim. Konicky mam turistika, restauracie a do kaviarni rad chodim ale mna to sameho vobec nebavi. Skratka v meste kde bývam asi nezije nikdo normalny len sama zla mladez,
Uz neviem ako dalej som vycerpany.

Tono1233

Mozno mas len uzkost alebo nieco podobne ale co neskusis nedokazes presne tak kamarat pomaly isto si ver a ked si distingvovany tak chod do mesta oslov aspon nejakeho typka a ludia maju podobne ja ti nemozem velmy radit lebo ta nepoznam daj sa do reci a snaz sa resp nesnaz setko ide samo najprv bud kamarat a ptm uz to pojde daj na javo a uz uvidis ze si ta aspon vsima odviaz sa konecne ja som si teraz predstavil film vo stvoricy po opicy

Tono1233

Mozno mas len uzkost alebo nieco podobne ale co neskusis nedokazes presne tak kamarat pomaly isto si ver a ked si distingvovany tak chod do mesta oslov aspon nejakeho typka a ludia maju podobne ja ti nemozem velmy radit lebo ta nepoznam daj sa do reci a snaz sa resp nesnaz setko ide samo najprv bud kamarat a ptm uz to pojde daj na javo a uz uvidis ze si ta aspon vsima odviaz sa konecne ja som si teraz predstavil film vo stvoricy po opicy

p.d.

Musis sa zamerat na inu cielovu skupinu. Tie sa boja, ze sa nevydaju, tak sa chcu vydat:) Divna logika, ale pravdiva. Len si potom daj pozor, aby si nebol len lacna spermobanka.

0vecka

2 brca to sa im snazim cely cas povedat ale nema to zmysel :) ono je to jasne z toho popisu temy... "nefajcim nepijem neozieram sa atd"

brca

Vy ste všetci divní hmm myslíte si, že ste iní? Tak to ste prosím pekne na omyle. Totálnych trosiek ako ste opísali opilcov a drogovo závislých je možno polovica. Ostatní pijú možno 10krát do roka alebo strašne málo, takže pochybujem , že by vám to vo vzťahu veľmi prekážalo. Vy zo seba len robíte nejakých outsiderov alebo čo,kedže si myslíte ,že ste iný , hľadáte niekoho iného, ale neskôr zrejme zistíte, že normálnych ľudí máte pred nosom. Kto chce byť sám ,je sám ....

Laura93

no napr. ja som sa uz s jedným chlapcom z pokecu stretla :D :D a nikdy predtým som ho nevidela, no on po mne uz pokukoval davno len sa ma hanbil oslovit "face to face" tak na to vyuzil pokec :D

a bolo to také milé :) nikdy na to nezabudnem, v tom momente som sa do neho zamilovala..ta lasku ku nemu trvá dodnes, no on ma uz zial asi nechce :(

Mimulus

Kreon - ľudia sa boja :D Je to prirodzené...čo čakáš? Veď aj tí, ktorí sú akože super a z ďaleka by sa nestretli :DDD Na to musí mať človek jednoducho odvahu :)

Kreon

RE -Laura93 - Pokec ten poznam dobre, a este nikdo sa tam super nenasiel, kdo by mal zaujem ist von. Kdo je vzdy super je nepredstavitelne daleko z vychodu na zapad alebo opacne.