Holenie=baby pomoc !

Príspevok v téme: Holenie=baby pomoc !
smer dole

Ahojte :) potrebujem sa vás opýtať ako sa holíte tam dole? :D používate žiletku alebo niečo ine ? :) mna zaujal aj veet ale neviem to by som potrebovala poradiť :) raz som sa oholila žiletkou a mala som tam take červene botky a svrbelo to .. poraďte prosím už to tam dole dobre zarastá ale zo žiletkou to nie je príjemne.. čo odporúčate ? a je to vobec normalne že v 12 rokoch zarastam? je to dosť nepríjemne .. ani postaviť sa nemožem ked mam kratase lebo mi to tak zarasta že je to des! :( a ja to už nechcem ale neviem si s tym poradiť.. nechcem to stale holiť ale nechcem sa ani strapniť :( je to hotová džungla :DDDDDDDDDDDD ale tak raz som oholila bolo to konečne super ale čítaj hore bolo to nepríjemne.. ocením každu dobru radu :) ďakujem

Sisa2121

Skus sa oholit v smere a ak sa nevyhadzes tak si ho nemusis dat ale ked ano tak to aspom skus. Mozno ti to pomoze :)

smer dole

takže stačí len žiletka a ťahať v smere rastu chlpkov?? :) a načo ten krem bolo by to dobre aj bez neho ?

Sisa2121

ahoj.Tam dole pouzivam ziletku a v okoli zase epilator( co dost boli ale som si uz zvykla) ale ziletka musi byt ostra a vydezinfikovana. Ak casto pouzivas tu istu ziletku tak sa ti robia potom vyrazky.Mozno ti pomoze holit sa v smere rastu chlpkov a nebudu sa ti tvorit vyrazky. Skus si dat po holeni zinkovu mast( tu kupis v kazdej lekarni). Veet krem by som ti neradila lebo to ti nepomoze pretoze ti to vsetko neodstrani a za dva dni to mozes robit znovu a je dost drahy. A veet pasiky to ti este viac podrazdi pokozku a tam dole je to aj bez toho citlive. Dufam ze som ti aspom truchu poradila