Dieťa a výlevy zlosti

Príspevok v téme: Dieťa a výlevy zlosti
winki

Ahojte, ako riešite, keď vaše dieťa dostane záchvat zlosti, hnevu, vzdoru? Malý má 4 roky a má takéto záchvaty. Nejdem to opisovať všetko, ale napr.: ide sa mu odmerať telota.....on chce schmatnúť teplomer a ten sa mu v zápetí zobere, aby ho nerozbil a on sa začne trieskať o zem a byť do hlavy a na hodinu je mimo, len vreští a vreští. Niečo chce a človek mu to podá on to hodí o zem, tak sa mu to zobere a on sa hádže o zem a len daj daj daj s vreskom, tak mu to človek dá a on to zas jebne o zem,,,,zobereme a odložíme a on hodinový vreskot,kde sa treska o zem.

Ako to riešite?

ebi777

zajtra cestujem už preč zas :D nebudem na nete... teda možno na mobile :D tak uvidím ako sa vyvinie môj nick :D

ebi777

známy mal tiež takéto problémy s malým, nakoniec mu zistili autizmus :(,
vzdor, trieskanie hlavo o stenu alebo podlahu, hranie sa stále iba s tými hračkami, nereagoval na hovorenú reč adekvátne, a ak nebolo niečo po jeho vôli tak vreskot krik nenprmálny

slniecko33

hlavne nezufajte a pokuste sa poradit s odbornikmi....treba skusat a uvidite. Dieta hlavne treba pochytit kym je male. Nezatracovat ho, ze je nevychovane. To ze an vas pozeraju si nevsimaj, kaslat na pohlady cudzich ludi...

slniecko33

zasla by som aj za psychologom a specialnym pedagogom.....dat dietatu tabletky a neriesit je onicom....nech sa na neho pozru a povedia vam ako postupovat pri takomto pripade..sami to len tazko zvladnete. maly za to pravdepodobne fakt nemoze. treba specialny pristup a na ten vam instinkt nestaci... ak je poskodenie vazne, tak dieta take bude vzdy...hold niektore postihnutia nevyriesis ani zmenou spravania, ani tabletkami...

winki

Najhoršie na tom je, že predtým ma ako tak akceptoval, ale posledný mesiac sa k nemu nemôžem ani prihovorit a hneď začne vyvádzať.

winki

Ale ja neviem, ako to zvládať.....s ním sa nedá isť nikde, medzi deti, ludí. Minule sme museli odísť bez vypitia kávy lebo robil taký bordel na skákačke, že všetci na nás kukali ako na vrahov.

otecko33

Nenapisala si, ze ma hydrocefalus... V tomto pripade ti zelam vela trpezlivosti a lasky od tvojho priatela, aby ste to zvladli. Ten maly za to nemoze, jednoducho ma poskodeny mozog a treba sa k nemu podla toho spravat. Ak s nim planujes deti, doporucujem absolvovat pred tym geneticke vysetrenia.