Extrakcia zuba

emalea

možno trochu mimo tému: Lulita prosím Ťa a koľko Ťa to stálo u zubára, zhodou okolností dnes trhali zub mojej sestre, išla k zubárovi ale nie k svojmu kvôli vzdialenosti a on jej naúčtoval 25,-EUR....zdá sa mi to trochu moc!!! Ja som počula, že suma by mala byť rovnaká /či je to Tvoj zubár alebo nie/, lebo sa jedná o bolestivý prípad...aspoň v jej prípade....

philips

Pokial to mas strpnute nejedz. Iba pi. Ked ti to odtrpne, tak zacni jest stravu, ktoru nemusis velmi kusat. Nemoze obsahovat mlieko.
Dnes nepi alkohol a nefajci.

philips

Pokiaľ ti nehrozí vykrvácanie je to v pohode. :)
Zubárka ťa informovala o tom, čo máš a čo nemáš v najbližšej dobe jesť?

Lulita

no to dufam, lebo sa mi uz grga krv, fuj, akurat citam, ze pocas zenskych dni sa nemaju trhat zuby, ze to krvaca dlhsie, no co uz, ked akurat v ten den to prislo, jazyk tam nepcham, bojim sa

philips

Čoskoro. :) Prestane ti to krvácať, neboj. Len to necucaj a nechoď do toho jazykom. Brániš vytvoreniu krvnej zrazeniny.

Lulita

no ja mam tiez dieru na 3 ploskovu plombu, vlastne mam len pkraje zuba, rpeto sa bojim, ze sa dochrame pri trhani a bude nejaky problem, nech uz to mam za sebou, akokeby to nestacilo, zacal ma boliet aj na druhej strane omg odstrelim sa, v zivote som so zubami problem nemala

philips

Dosadí. Budeš mať viac miesta s 8 sa posunie na miesto tej 7. :) Aj keď sa zlomí, tak nič sa nedeje. Bolieť ťa to nebude. Mne zub musela rozpíliť na niekoľko častí, lebo mal korene pozahýbané a zub bol zvrchu zlomený. Mal som doňho dieru.