Tolerovali by ste to?

Príspevok v téme: Tolerovali by ste to?
Dendži

Ahojte, mám toľko vecí, pre ktoré neviem spávať a ktoré ma strašne hnevajú už veľmi dlho. Som s priateľom 2 roky aj 3 mesiace. Som žiarlivá, ja viem. Ale nemyslím si, že som žiarlivá neprávom. Boli sme na kupalisku, pred nami stála jedna kočka. Pozeral si jej na zadok, pričom som stála vedľa neho ! Na pokeci si vypisuje POTAJOMKY s inými dievčatami ! Všetko mi zatajuje ! Vymazáva si konverzácie. Klame mi. Ja viem, že mi budete radiť, aby som sa ne neho vykašlala, ale ja to proste urobiť neviem. Na tom kupalisku sme boli s jeho kamarátom. Jeho kamarát ho začal drgať a mrkať ne NEHO, lebo išli iné BABY ! Som z toho už zúfala. Vôbec ma nechápe. Vôbec nechápe ako sa cítim ja ! Ponižuje ma to ! Načo je teda so mnou, keď potrebuje robiť toto? Toľko krát som ho s plačom prosila, nech mi to nerobi, nikdy ma nepočuval. :(
Neviem či mu môžem ešte dôverovať, ja viem, že náš vzťah je už uplne pokazený. Ale ja sa aj tak ešte snažím. Ale na to treba asi dvoch. :( ..

Dendži

Možno sa vám zdá, že som obyčajné decko, ktoré sa prvý krát zalubilo, ale ja to takto fakt mám. Možno z mojho pribehu si myslíte, že mam 14násť rokov, ale ja mam naozaj takéhoto nevybujačeného chlapa. Tiež som si myslela, že bude mať viacej rozumu, veď predsa ma už 21 rokov. Ale asi to je úplne naopak.

Dendži

Pýtali ste sa koľko máme rokov. Ja mám 20 a on 21 . Ja viem , aj mne sa z toho rozum pozastavuje, ako taký starý chlapec nemá žiadny rozum. Ja viem , že by som ho mala poslať kade ľahšie. Ale viete čo? Jedno nechápem, keď je už najhoršie, poviem mu, že už to takto ďalej nepôjde, začne sa správať ako vymenený. Nechápem ho..

Agnes998

Jeho spravanie je pre teba strasne ponizujuce, ja by som to teda netolerovala. On sa nikdy nezmeni, takyto ti ani verny urcite nebude, len to zrejme este nevies. S nim budes mat len trapenie, preco si nenajdes niekoho normalneho. Nejakeho ako hovori whiteamerica beta samca.

lilyianka

normálne neuverím, ak mi napíšeš, že tvoj priateľ má viac ako 17 rokov .. proste je to sprosté nevyzreté decko, ktoré nevie čo znamená ak dvaja spolu chodia, t.j tvoria pár ..chová sa k tebe ako k totálnej handre, takže ako ti tu radia iní kašli na neho, rozíď sa s ním, pozbieraj svoje udupané sebavedomie, zvýš si ho a takého kreténa už nikdy nestretni .... pretože takého veci normálny dospelý a inteligentný človek nerobí, ak mu ešte povieš, že je ti to nepríjemné

ebi777

niekto sa nepoučí, neposunie sa ďalej,

a znovu si nájde takého, ktorý ju bude ponižovať, nevážiť si...

niekedy platí príslovie: " kto chce kam, pomôžme mu tam" alebo "komu niet rady, tomu niet pomoci"

Maoam

nuz tak ale, ak budeme uprimni, ono je to na planete dost vyrovnane, co do vyvojoveho stupna u oboch pohlavi

vrana k vrane alebo kazdy hlada to, co momentalne potrebuje, niekto pochopi, posunie sa dalej, vyvinie sa a uz ho taketo typy nikdy viac nebudu zaujimat