Verejná správa

sisinita

Chodim na túto školu tretí rok, ale takto odstupom času je to moj najväčší omyl aký som kedy spravila, správanie sa k študentom je horšie ako ku nejakym zvieratam, a cely ten system je na nič, táto škola si vytvara vlastne pravidla, ktoré sa značne velmi velmi líšia od normálnych škol. Každého koho poznám, tak prestúpil na normálnu školu, alebo skončil ju. Takže mám na nu len a len negatívne nazory.

uchadzacka

ahoj. aj ja idem na to druhe kolo. dala som si europsku verejnu spravu. ty mas tiez tu europsku? mohli by sme si vymenit kontakt alebo nieco nech dame rec :)
s.

verejnasprav

no :) som absolventkou FVS UPJS KE. Uz nejaky ten rok. Nazor na skolu?

Narocna bola, teda nestudovala som 2 skoly aby som to vedela porovnat, ale myslim si ze bola narocnejsia nez ine skoly. Ucenia bolo neurekom. Najma z prava clovek musel vediet takmer vsetko, na tom si pravnici potrpeli. Aaaa dalo by sa aj o inych predmetom detailne popisat....Mozno aj o niektorych uciteloch od ktorych sa potom dal hodnotit samotny predmet a jeho narocnost:D

Kazdopadne, keby som si malavybrat spätne ako 18-19rocna skolu. Asi uz studovat nejdem...hlavne nie tuto skolu,kt. ma stala vela energie, ucenia, trpezlivosti ....

Pracujem v uplne inom sektore, musim sa nanovo ucit - to - co pri praci potrebujem, stoji ma to vela energie, ale je to proste dan za dnesny stav skolstva (uci nepotrebne veci). Skúsala som samozrejme hladat pracu aj vo verejnom sektore - bohuzial - presvedcila som sa mnoho krat, maju vopred vybranych uchadzacov... :) Tak som na tento sektor zaneverala a pracujem v sukromnom sektore...

Skola ti da max. titul, mozno trosku obzoru v danej oblasti, neda ti prax !!! a bez praxe je to velmi tazke...