Ako je to s cenníkmi psychiatrov...?

Príspevok v téme: Ako je to s cenníkmi psychiatrov...?
Iveta Michael

Ahojte,strašne dlhú pauzu som mala ale to preto lebo sa cítim dosť zle posledné týždne...

Chcem sa opýtať ako je to možné že väčšina mojich priateľov či známych nikdy neplatí za správu od psychiatra a to sú niektorí aj zamestnaní..momentálne ju potrebujem aj ja pre účely posudkovej komisie ale som dosť finančne vyťažená,dlhšie bez práce kvôli môjmu zdrav.stavu akosi nezvládam už ani chodiť po úradoch - iste to poznáte aké je to vyčerpávajúce,až deprimujúce...
nikde sa mi nedarí nájsť brigádu,dokonca ma vzali do jedného mestského múzea kde ma nechala zaúčať a potom ma vykopla nebyť toho že sa sama nespýtam,ani by mi to nepovedala v ten deň...skrátka,som dosť na dne a teraz mám vysoliť psychiatrovi takmer 14 eur za správu..:( pri mojej výške I.D. 125,40 eur je to pre mňa dosť veľa..

chcela by som vedieť aké máte skúsenosti s platením,má lekár pýtať od pacienta ktorý je naviac nezamestnaný a ešte aj s TZP? Moja kamoška mi povedala že ona nikdy neplatí nič tak ako je to?
Vďaka!

jedulka

u nás je to tak, že platí kdo si objednal.V tvém případě posudkový lékaři a nebo ten posudkový dej obvoďákovi a ten podá žádanku.