Moje sny ma doslova ovladaju. .

Príspevok v téme: Moje sny ma doslova ovladaju. .
tamaraa

Keby som nevedela to čo viem.,čo mi narozprávala moja stará mama, ked som mala asi takých 13.r.,tak by to možno bolo lepšie. Narozprávala mi, že niektoré sny a ľudia v snoch na nás maju vplyv.,a že je to veľka pravda, dnes to už viem.
Nebrala som nato ohľad a nechcela som veriť tým bájkam, ale už viem, že jeto tak.
A ja s tým musím neustále bojovať. Začalo to tak, že sa mi snívali veci a ľudia,,nebudem menovať akí...Ked sa mi začali sny opakovať, potom som začala nad tým premýšľať, prečo sa to stáva, prečo tie isté osoby a to isté miesto..Dnes to už viem.,to znamená, že príde zlo, a budem sa nad niečím trápiť.
Tak asi dva mesiace to skončilo..a za ten čas naozaj nebolo až tak zlé, aby som si mohla povedať..trebars, že nemôžem dýchať.,Ale znova je to tu,znova tie isté osoby a to miesto...a v tom čase ja som tak napätá, cítim vnútornú nervozitu,neviem čo zo sebou, prečo sa mi to stáva. .
Vzťahy v robine sú už naštrbené, mam pocit, že ma nenavidí celý svet..Stačí že niekde prídem a všetko hned po**riem. Všetkému čo sa deje, som navine...iba ja a ja.,proste asi som nejaký zlobr..
A možno sa to bude zdať niekomu smiešne,ale ono to je realita, skutočnosť, ktorá sa mi deje a proti ktorej som ja bezmocná.,
A aj ked sa snažím myslieť pozitívne, moje opakované sny ma valcujú, maju predomnou prevahu..

jedulka

podívej, ty jsi pod velkým tlakem, chce to klid! Sny ano opravdu mluví ale vypadá to jinak než ty popisuješ.Exorcistu si klidně pozvi on tě stejně pošle na psychiatrii.Jsi přetažená, unavená, vyčerpaná,potřebuješ oddychnut.Když nevěříš lidem tak alespoň teda si kup vitamíny, které potřebuješ pro klidný nervy!Zajdi do lékárny tam se ti nic nestane a kup si:MAGNE B6,MEGA B KOMPLEX,CALCIUM +D,OMEGA B3 FISH OIL.
Věř mi bude ti hned lépe,budeš mít energii jako dítě k neutahání.A dej si na večer čaj z lubovníka bodkovaného.

neskusena

jasne, niektori ludia hovoria ze v snoch vidia buducnost (castokrat az nasledne :), ale jasne, moze byt.

ludia mavaju sny v ktorych si vsetko ventiluju a su mix vsetkeho mozneho, takze mozno je to fakt len nejaky vymysel a tvoja nocna mora a nahovaras si ze to je predpoved do buducnosti.
a tym ze si to nahovaras (co aj robis podla poslendych prispevkov) tak si to len vtlacujes do podvedomia a sniva sa ti to dalej. preto asi _meno navrhoval/a tu navstevu odbornika.

ja by som to nechala tak, tak ci tak tym nic nezmenis, proste relax. ak sa stane, stane, ak nie, tak su to len vyplody.

najlepsie sa od toho odosobnit

_meno

Ja nepotrebujem žiadnu odbornu pomoc, žiadnemu znamemu, cudziemu človeku nedôverujem, to je smiešne

Naco si vytvorila temu vo verejnom fore?

Napis prosim ta adminovi nech ju zmaze aby dostali priestor ludia ktori tu chcu svoje problemy vyriesit

Dakujem

tamaraa

Ja nepotrebujem žiadnu odbornu pomoc, žiadnemu znamemu, cudziemu človeku nedôverujem, to je smiešne.....vo všeobecnosti len sebe..

Meno.. ak si myslíš, že nemám 5tich pokope, tak si na veľkom omyle!
Ver, že by si nechcel byť na mojom mieste a ani nikto iní.
To že mi moje sny pravdepodobne predpovedajú zlo, ktoré príde by nechcel nik....
Ked ma niečo prísť, nech to príjde,ale nikto to neche vedieť dopredu..

Možno by som sa mala porozprávať s exorcistom,,..bohožial nepoznám..

_meno

-neskusena *LiKe*

ak mozem poradit tiez, tvoja unikatna situacia (to si ty a co sa v tvojom zivote dialo vies tiez najlepsie ty) ma problemy so vseobecnou (pochopenie cloveka ako tvora)

mozno odborna pomoc je vitana (nakolko ti sucasne vedomosti nepostacuju ani na zacatie riesenie problemu), alebo len znamy ktoremu doverujes a ma vsetkych 5 pokope

(imho ak ta trapia len sny, cielom je vlastne zistit kedy a preco zacali a ich spojitost s minulostou a sucastnostou...napr. mas rada starku a chces jej dat za pravdu ze sny ta ovplyvnia..alebo problemy ktore pretrvavaju a vedome ich potlacas sa vplyvom uvolnenia mozgu (#spanie) vyplavaju na povrch)

vela stastia pri tvojej ceste do podvedomia :-)

tamaraa

Lenže tí ľudia niesu z minulosti..ktorí prichadzajú do mojich snoch a to miesto..je krásne,veľmi krásne a zároveň veľmi nebezpečné...

Ak sa ti sníva z niekým z minulosti, lebo ti chýba...tak toje pochopiteľné...lenže to čo vidím ja, nieje minulosť...skôr sa obávam, či to nieje budúcnosť..

Istý človek ma raz nazval, že som prekliatie..neviem ako to myslel a ani prečo ma tak nazval..Asi je lepšie mnohé veci radšej nechápať ako sa snažiť pochopiť..alebo pochopiť zle.

neskusena

mas to v podvedomi a to ta ovlada.
bojis sa toho, je to nocna mora a preto sa to stale dookola vracia.

sny su len odrazom minulosti a skutocneho prezivania. aj ked si to vo vedomi nepripustas, podvedomie si ani neuvedomujes a je to tam. preto sa to k tebe stale vracia.

snare neries, je to blbost. najdes si desat snarov a kazdy ti povie nieco uplne rozdielne, protichodne. zacni si citat knihy o podvedomi, mozno ti to pomoze viac pochopit tvoju situaciu.