Už som asi v prechode

Príspevok v téme: Už som asi v prechode
biela mačka3

no, mávam problémy s cyklom, ale väčšinou to dostanem o týžden aj desať dní skôr - teraz mi to ale týžden mešká...Test som si robila, vyšiel negatívny výsledok. Pred mesiacom som bola na ultrazvuku, lekárka cystu nevidela. Mám málo progesteronu, ale kvôli tomu mávam menzes častejšie. Tak prečo som to potom týždeň nedostala? Antibiotiká som brala naposledy minulý rok v auguste. NMám 39 rokov.

pandorica

V 39 je na prechod priskoro.A meškať ti to môže aj z tepla,zo stresu a aj z nejakej zdravotnej príčiny,možno sa ti niekde v maternici prirástla sliznica a neodišla tak ako mala,tých príčin je veľa.

biela mačka3

hm, hlavná vec, že pred mesiacom som bola na ultrazvuku - žeby som mala cystu a lekárka ju nevidela? Alebo sa mi za mesiac cysta vytvorila..no, zase naklušem..

biela mačka3

tak ešte pár dní počkám a pôjdem k lekárke...hormonálne tabletky brať nemôžem - aspon pol roka - lebo mám dva fibromy v prsníku, keden je podozrivý - a v januári idem s ním znova na kontrolu.

anka89

ja som mala tiez taky problem meskal mi menzes kupila som si test negativny myslela som ze som v prechode 47 rokov a cely problem bol v tom ze som schudla 15kg teraz som nabrala spat 3 kg a menzes sa dostal do normalu

Deria

ano, nervy vedia pekne rozhodit cely organizmus a ked je to dlhodobe, mozu vazne narusit zdravie. takze v prvom rade sa ukludni, na vysetreni si bola.

neskusena

macka, nedramatizuj. aj stres vie menstruaciu omeskat o dni/tyzdne.
vyckaj casu, caj si cerveneho vinka na prekrvenie a ukludnenie a uvidis.

biela mačka3

no díky, predvčerom mi brali krv kvôli aftám - toľko budem chodiť po lekároch, kým ma šľak netrafí...
ale ženby behom mesiaca sa mi vytvorila cysta?

vilaamalka23

v prvom rade treba navštíviť gynekologa a ten ti na základe vyšetrenia krvi povie ,či už sa blíži prechod alebo je to len nejaka hormonalna porucha.....nebodaj dačo važnejšie..