Vekový rozdieľ

Lulita

Blondula vsak kto by mal chut na stareho, vacsinou je za tým vidina nasporenych peniazkov, dovolenky atd. a niektore sa tym dokonca ani netaja :D

Aja02

Mr. Modesty, ale veď kde je napísané, že ak budú mať teraz dieťa, tak sa jej priateľ nedožije maturity či promócii ich dieťaťa?

A teraz skúsenosť mojej mami:
Starká mala 50 rokov a starký 60, keď si mamu vzali z detského domova (mama mala vtedy 4 roky a starí rodičia nemohli mať deti). Čuduj sa svete, dožili sa jej ukončenia SŠ, jej svadby, dokonca aj vnúčat- nás. :) Starký mal 93 rokov keď zomrel a starká mala 87.
Keď chcú mať tie deti, tak nech ich majú. Možno sa jej muž dožije vyššieho veku než ja alebo ty. To záleží od mnohých faktorov. Ja som mladá, ale možno zajtra keď pôjdem do mesta na nákup, zrazí ma auto a bude po mne. To by bola ale smola. :D
Inak, síce od veci, ale v januári zomrel spolužiakov brat, ktorý mal 23 rokov. Mal ťažkú autonehodu.

To, že ty nepoznáš prípady, kedy zomrel jeden z rodičov mladý neznamená, že takí nie sú. Teraz som si spomenula na jedného chlapca, s ktorým som chodila do škôlky. Keď mal 7 alebo 8 (???) rokov zomrela mu mama. Opäť na rakovinu. Ten jeho vek si presne nepamätám, takže nechcem klamať, ale jeho mama mala tiež tak nejak do 40 rokov. Robila učiteľku v škôlke a učila ma.

Ja už starých rodičov nemám, resp. mi zostala už iba starká z otcovej strany. Tiež mám zo svojho detstva pekné spomienky, ale také isté ak nie aj krajšie by mohli mať aj deti zakladateľky. ;)

Blondula

Lulita...ano,väcsina 50nikov je zadana a hladaju milenky,pri ktorych oziju a potom ich zeny sa cuduju,ze ich muzi volako prestavaju mat chut na sex :D :D ja osobne siroko daleko v mojom okoli nepoznam par,kde je mlada baba a ma stareho priatela :P

Lulita

Blondula jasne, ze ti pisu my 30rocne sme este pre 25+ atraktivne, ale predsa...je ine mat 50 vsak uvidis potom, kolko zaujemcov budes mat. mozno nejakych uchylakov :)) alebo potom starsich, co zase bude normalne

Mr. Modesty

Ale tiez som vyrastal a pracoval ako "IT" ale len do 21, potom ma to omrzelo :D (chudak chrbtica a oci), cize zas az taky "spiritualne" zalozeny nie som, ze mam taky nazor..
len pisem k veci, tak ako to vnimam ja.. :)

Mr. Modesty

Aja02

ciste statisticky, (asi druha) najcastejsia pricina smrti 20-30 tocnych ludi je samovrazda..
no dakujem pekne, toto prirovnavat k smtri zo stareho veku :D
samozrejme ze su aj nehody, ale mam pocit ze miesame cucoriedky s broskynami..

Mr. Modesty

Aja02

prosim ta, prestan s tymto, umieraju, ale co teraz?
takze tereaz mozeme riskovat NEUMERNE len preto, ze aj tak raz skapeme?
tak si pod so mno uzahrat realnu rusku ruletu, ked mas tak silne reci a uvidime, ci na to budes mat odvahu.

je logicke, ze 30rocny otec ma ovela vasciu sancu (a ty matike rozumies) dovychovat dieta, ako 50rocny ;)

"A takých prípadov je mnoho. "

zaujimave, ja nepoznam rozbite rodiny.. neviem kde sa to pohybujem..

cela moja (aj siroka) rodina je pokope, jedine mi zomrel otec otca, mal myslim ze okolo 55. par mesiacov pred tym, ako sa narodil moj o 9r mladsi brat (vidis, keby bol skor, poznali by sa), mal som sice len 9 ked zomrel, no pamatam si vela veci o nom do dnes a bol to super clovek. 9r. je stale lepsie ako nic, ale viac by bolo samozrejme lepsie.. keby aj mna mali rodicia neskor, nepoznal by som ho.. skor ma mat uz ale nemohli (hned v legalnom veku)..
keby ma mali teraz, tj ked ma moj otec cca 43, co by som z toho mal?

Aja, prosim ta, nehaluz..
vies ako cenne boli moje roky s mojim DEDKOM?
na to nemyslis?
len na stareho sexualneho buchaca?
dal by som vsetko co mam (a mam toho viac nez priemerny 40tnik, hahahihihehe), aby som este par dni bol s mojimi starymi rodicmi (na druhej straneeste ziju a prave idem k nim na navstevu)

tym na teba neutocim osobne, ale utocim na ten divny nazor..

proste nie vsetko je zlato co sa blisti :)

proste tie zazitky s rodinom, V DETSKOM VEKU, su extremne nenahraditelne cenne, supersporty, lietadla, exotika, najluxusnejsie cokolady sveta a myslim ze ani supermodelky-zeny by tuto medzeru nedokazali zaplnit.

alebo som len divny :D

to uz je jedno, neni cas, nechcem meskat :P

Blondula

Lulita...ja mam kamarata ma 35 rokov a priatelka 59 :D a ani za svet nechce mladsiu :D nedal sa zbalit ani mnou,i ked mi stale rozpraval,ze sa mu pacim :D ... on to berie tak,ze ma zenu co sa o neho postara,neni narocna,ako mlade baby a co je u neho vyhoda,neotravuje ho,kedy budu mat dieta,lebo on je alergicky na deti a vobec ziadne nechce mat :D no prosiiim :D ... ale na jednej socialnej sieti stale citam,ze jake ucha hladaju starsie panicky :D aj mne pisu :D ale to skor zase kvoli sexu :D :D

Aja02

No tu sa všetci tvárite ako keby mladí neumierali. Však si otvorte noviny a uvidíte, že tak ako zomierajú šesťdesiatnici či sedemdesiatnici, tak zomierajú aj dvadsiatnici, či tridsiatnici.
Kamoška má 19 rokov, a keď mala 14, zomrela jej mama na rakovinu. Jej mama mala 35 rokov. A takých prípadov je mnoho.
Podľa toho čo tu píšete by potom nikto nemohol mať deti, lebo ľudia umierajú mladí aj starí.