Potrebujem schudnúť

Príspevok v téme: Potrebujem schudnúť
verca-82

ahojte mám 14 rokov a potrebovala by som dať aspon 5 kíl dole z mojej váhy ale čo najskor tak do 2 týždnov.... mám okolo 165 cm a vážim 70 kg a to ma deprimuje .. už som skúšala dietu a vydržala osm vždy max. 5 dní ... pretože bez sladkého sa obéídem ale jesť celý den len zeleninu a ovocie , to mi nejde , a nejaký športový typ niesom len chodím občas na korčule na hodinku ... a kedže su teraz prazdniny kila by mohliisť dole rychlejšie tak by som vas chcela poprostiť o nejaky jedalniček ako napríklad čo možem jesť ale v malych množsvach a čo nemožem jesť vobec a taktiež bys om váspoprosila o nejake cviky na brucho, stehá a boky ... niesom typ čo behá ale chcela by som robiť 20 brušákov ráno , na obed, aj na večer ... prosím povedzte mi svoj názor a poradte mi .. chcem v plavkách aspon trochu yzerat ako normalne dievča .. dakujem

Catali_na

"chcem v plavkách aspon trochu yzerat ako normalne dievča" -na to si pre boha mala myslieť ovela ovela skorej. Do konca prázdnin je mesaic a niečo a dovtedy sa teda tvoj "sen" nedá uskutočniť. Mala by si si uvedomiť, že sa to nedá len tak zo dňa na deň. Je to veľa driny a potrebuješ čas.. A nabvyše sa vyvíjaš takže ešte sa tvoja postava trocha zmení. NEJESŤ- sladkosti!!!!,čipsy, slané krekry a podobné, nepi presladené nápoje, obmedz vyprážanie atď. JESŤ-vela zeleniny a ovocia, čistá voda , tmavé pečivo, chudá šunka atď. A píšeš, že jesť celý den len zeleninu a ovocie , to mi nejde.. ale ak chceš niečo zmeniť,tak pre to NIEčO UROB!.. pretože zmena za tebou nepríde.. treba si ju vydrieť!! ach je vidno, že máš ešte len 14...