Keby som bola mužom

Príspevok v téme: Keby som bola mužom
Brabab

Keby som bola mužom život by bol určite ľahší. Keby som bola mužom nemusela by som mať menzes, nemala by som strach že otehotniem, rýchlejšie by som chudla, nemusela by som vláčiť tie dva útvary na mojom hrudníku nazývané prsia. Nemusela by som mať starosti o to ako vyzerám pretože muži si so svojím výzorom veľké problémy nerobia. Ony sa nemusia ani nejako skrášlovať a aj tak vyzerá väčšina výborne. Keď im treba na malú počas nejakej dlhšej cesty tak si hocikde zastavia len vytiahnu a vykonajú potrebu a ďalšia vec že majú vyššie platy. Kiežby som mohla byť aspoň na chvílu chlap a všetky malicherné starosti len tak hádzať za hlavu. Závidím vám chlapi budte radi že nie ste ženy. A ja niekedy aj pochybujem či vôbec má zmysel byť ženou. Všetky tie šlapky ktoré svojím správaním špinia toto pohlavie. Hanbím sa za ne. Ak existuje druhý život tak ho chcem prežit jedine ako muž alebo ako vták ktorý si slobodne lieta kam chce.

jumbacisko

A ja si dovolím so zakladateľkou nesúhlasiť. Rovnako, ako bolo pred 200 rokmi požehnaním byť mužom, dnešná doba praje práve ženám. Iste, viacej si toho musia vytrpieť fyzicky aj psychicky. To vám, ženám, neberiem. Lenže dnes je to celé práve na mužovi. Na muža pripadá povinnosť uživiť rodinu a ak to nefunguje, vinia z toho práve mužov. Muž má byť vzorom pre svojho syna/dcéru a ak náhodou "zakopne", berie sa to ako jedno obrovské zlyhanie. Žena sa môže zahrať na zlatokopku a ak sa jej podarí uloviť nejakého finančne zabezpečeného, môže mať po zvyšok života vystarané. Muži si musia odskákať to"spolieham sa na teba" a tak akosi im je dané, že každý veľký problém musia vyriešiť oni a nesmú sklamať...

elly

je to trochu od veci ale neznasam ked muz nechape, zenske veci a spyta sa ma pri stole s ďalšími ludmi nieco ohľadom kramov...a este sa rozculuje, ze preco sa hnevam ci sa za to hanbim...ziadna zena nechce, aby jej intimnosti niekto pocul

.B.

Kazde pohlavie ma svoje vyhody aj nevyhody to je uplne jasne :)

Co by ale mne ako chlapovi(ak by som bol zena) neskutocne vadilo je ta fyzicka slabost. Ako chlap si naozaj nedokazem predstavit ze by som bol fyzicky na urovni dietata, bola by to pre mna velka nevyhoda a zrejme aj pre tento rozdiel boli zeny v minulosti podcenovane a povazovane za menejcenne(ako tu niektore zeny pisali)

Zewa je zaujimave citat tvoj nazor, pretoze tam je dobre vidiet rozdiel, ze co je nevyhoda pre zenu moze byt vyhoda pre chlapa (konkretne myslim ten lov, kde by mne ovela viac vadilo to, ze na to nemam fyzicke predpoklady ako to ze to musim vykonat) :)

Mimulus

momo26 - ale hľadaj! Ak prestaneš hľadať tak ťa ten strach prevalcuje. A oni prestali hľadať len preto, že už našli.

jedulka

meno26 a měla pravdu, když nehledáš tak o ně zakopáváš.Ale ty jsi bloknutý jako nejeden tady.Viděl jsi Monu lisu a jiná se jí nevyrovná.To ty jsi zaseknutý v čase,popojdi kousek dál,při trošce štěstí najdeš Marii, která bude tu tvoji Monu Lisu dalece převyšovat.Bez toho kroku do předu, nic nebude.Jen Whisky, depky a pořád to sámé téma na pokec.Nuda!
Co za tím vším vězí?Strach, obyčejný strach ze změny.Nic víc!

momo26

Sammmy

viem :)

mam kamosky ktore mi povedali ze miluju svojho chlapa az za hrob (najmladsia ma 17 a najstarsia ovela viac), a povedali ze "ten moj chlap nevyzera ako model" a fakt nevyzera (i ked podla mna normalne.. ziadny extrem, aspon si vedia drzat telo a podobne)
take aj zeny su OK
len kde take najst !! :P
KDE? :P
nemam na to velmi stastie zatial :)

viem kde
nikde
kazda uspesne zamilovana zena mi poradila
NEHLADAJ, ja som si nasla ked som prestala hladat..

Sammmy

momo26
Ved v poriadku :-)) to je pekne uvazovanie. :-)
len nemozes povedat ze sa to tyka len jednoho pohlavia, tak ako ja si zastanem "nas rod" tak poviem, ze drviva vacsina hlada presne to, co si vymenoval. Ale nemyslim si, ze je to len o zenach. Skratka, vrana k vrane sada, keby vsetci muzi uvazovali ako ty, ziaden z nich by nechcel "pipky co maju 45kg a 175cm a super dlhe cierne vlasy ktore su rovnejsie ako pravitko" a keby ich nikto nechcel, tak by skratka neboli. A naopak. :-)

momo26

Sammmy
a aka fyzicka sila?
napr mna oslovila 1 slecna, ktora nie je zrovna modelka ale zapacila sa mi.. (asi lebo som sa zalubil do jej povahy) a normalne sa mi ine uz nepacia :D
lenze ta slecna stale NEVIE CO CHCE..
a predtym ma oslovili aj ine zeny (viacmenej modelkoviteho typu, ale nie profesionalne) a nic neoslovilo ma to az tak (neviem preco)
proste ludi beriem ako su, vychovali ma tak :) berie mtych, co beru mna aky som.. (vzhladovo) a povahovo

momo26

Sammmy
radsej nudnu ako partygirl ;)
a nuda je relativna...
pre niekoho je nuda lezat si na plazi a cumiet do blba :D
niekto potrebuje hlucne TUC TUC TUC BUM BAC BUM... a niekto pokoj a ticho :D
ono skor som to myslel tak, ze nuda = stabiliata a akcnost = alfa samec.
ale vsetko ma svojiu dan
aj nudny muz (a zena) dokaze byt super, len sa staci dohodnut na nejakej aktivite..
a nie byt borec zbrklo..
napr ja si nevyberam zeny podla vzhladu, vzdy som dal sancu vsetkym, nech vyzeraju akokolvek ;)
skor neznasam tie pipky co maju 45kg a 175cm a super dlhe cierne vlasy ktore su rovnejsie ako pravitko..
a podobne kopie z neiviem kade
ak je to original (a vie sa spravat, tak OK) ale nemam rad ziadny extrem :)
to je jedno aj tak :P P :P