Šialena sefka

Príspevok v téme: Šialena sefka
Nada101

Ahojte,
prave som prisla z vikendu stravenom mimo mesta domov. aj ked moja rodina ostava ja musim ist do prace. sefka ma totiz sikanuje. mam mat coskoro dovolenku, o ktoru som musela bojovat. nepodpisala mi ju stale a urcite mi hodinu pred odchodom na dovolenku povie, ze ani nepodpise. celkovo ma psychicky tyra. uraza ma, dava nezvladnutelne mnozstvo uloh, sikanuje ma pred kolegami.
nie som ziadna zakriknuta strachopudka, ked to naozaj prehana tak aj ja k nej zacnem byt zla. kolegovia ma lutuju. uz par ludi z firmy vystvala.ale ja sa nechcem vzdat. len stale placem doma a pod... pred nou hram, ze mi je to jedno a mam ju na haku.

Mali ste podobneho sefa? Co s tym? Odist? Pracu ako taku milujem.

Mimulus

V každej novej práci budú s tebou zametať - jedine, žeby si pracovala sama na seba. Kým to zvládaš tak vydrž lebo sa zapíšeš akurát tak do smutnej štatistiky na úrade práce.

0vecka

hlavne logika ze sa poseriem s prace lebo mi jej dava viac je uplna blbost. To sa ani neda zvladnut mozno tak kratkodobo ale inaq to moze mat aj trvale zdravotne nasledky

cherryberry

V akej oblasti pracujes? Je ta sefka aj riaditelka alebo ma nad sebou este vyssich ludi? Intenzivne si hladaj pracu ,mozno aj mimo odboru aspon na cas ale pokial mas skusenosti, tak sa nieco najde. A nechaj sa vyhodit, budes mat narok na odstupne a prinajhorsom pol roka budes na podpore ak teda mas odrobene. Jednoducho rob len tolko kolko mas, zacni sa spravat podla Zakonnika prace a kasli na nu, ked ti bude nadavat, podaj staznost, podaj podnet na inspekciu, skratka bud k nej tvrda, uz o nic nepojde. A mozno si prave vtedy uvedomi, ze po tebe skakat nemoze a zlepsi sa jej chovanie a ty nebudes musiet odist :) Tazko poradit, ale velmi Ti drzim palce

0vecka

to ze ta zahrna pracou je jej problem. AK mas klasicku zmluvu na 8 hodin tak rob kludnym tempom tych 8 hod a nechaj pracu pracou a chod domov.

Agnes998

Teror na pracovisku a hlavne od nadriadeneho je to najhorsie. Ja myslim, ze za tie nervy a za to, ze stale places ti to nestoji. Zdravie, aj psychicke je to najdolezitejsie. Na tvojom mieste by som sa poobzerala po niecom inom.

ebi777

ja by som tiež odišla, hoci nie som ten typ,,,
ale v tomto prípade, proste zlaté pravidlo, šéf má stále pravdu, a keď ešte za ním stoja väčšie osoby ako je sama ona, tak tak malá osoba s menom pracovník, veľa toho neporieši