Chĺpky

Príspevok v téme: Chĺpky
JaNatalka

ahojte :) prosím potrebujem poradiť. Mám tmavšie chĺpky na bruchu a to mám 15 rokov. Dosť je to nepríjemné. Posledné tri letá nemôžem kvôli tomu chodiť ani na kúpalisko a stále chodím aj cez tie najväčšie horúčavy v dlhých tričkách aby sa mi náhodou neodokrylo brucho. Niečo som čítala o to peroxide a melírovacej zmesi, len neviem ako to použiť a tak. Prosím, má s tým niekto skúsenosti?

mentolka4

jedna dobra rada - neholit!!!! radsej zvol nejaky iny sposob voskove pasiky alebo to odfarbenie ale urcite si to nehol

ebi777

nie,,,, prečo by ti to odfarbilo kožu? veď keď si farbíš vlasy na blond, tak s kožou ti to nič nespraví, max trošku poštípe počas aplikácie, ale dá sa to vydržať

mne sa s tým nechce bavkať, ja si to normálne oholím žiletkou,,, ale keď som bola mladšie, ako teraz ty, tak som si to zdlhavo vytrhávala pinzetou,,, ale potom ma to prestalo baviť

ebi777

depilačný krém, ale depilačné pásky???

ja tiež som tmavší typ, a mám na bruchu taký pásik "z chlpov",, ja si ich holím inak,

alebo ako píšeš môžeš si to aj odfarbiť, ale neviem ti poradiť, že kde kúpiš peroxid

ale ak nezoženieš, kúp si fest blond farbu na vlasy, a zafarbi si chlpky na bruchu podľa návodu :)
tot vsio :)

lolol

no ja som tiež o tom niečo čítala ale ešte som sa neodvážila to vyskúšať... ale ak ti to pomôže viem ako sa cítiš a potrebovala by som tiež s tym pomocť