Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?

Príspevok v téme: Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?
smilee223

Ahojte, môj problem je ten ze nemám pre čo/pre koho žiť. Som smutná, stratila som zmysel zivota..celé dni sedím doma, sama...ked je pekne chodím sa prejsť s mojou jedinou láskou a jediním stvorením, ktoré ma má rado(psom) aby som sa odreagovala a presla na iné myslienky...inokedy sa chodím korculovať..ale uz ma to coraz menej baví pretoze stále chodím sama...
Vôbec niesom stastná...síce mám vsetko co chcem a mala by som byt za to vdacná...mám rodinu, mám kde bývat, mám čo jest...mám vsetko hmotné co k zivotu potrebujem...ale predsa mi nieco chýba :(

Pred nedávnom som mala chlapca, ktorý ma údajne "lubil" ja jeho lubim doteraz...ale uz som pre neho nicím,velmi som sa v nom sklamala...a snazim sa na neho zabudnút :( aj ked to ide len velmi tazko..a kazdy den kvôli nemu placem :(

Dalsie co mi chýba sú priatelia a kamarati, najlepsia kamaratka..nemám ziadnych :( Co by som dala za to keby mám najlepsiu kamaratku, ktorej sa môzem zverit s mojimi vssetkymi problemami, no mám smolu, nemam :( a preto to vsetko drzim v sebe a je mi hrozne...

Ja uz neviem co mam robit aby som aspon trochu bola stastná a nasla v kazdom novom dni nieco pre čo sa oplatí žiť..lebo ja viem ze zivot je krásny (zažila som) ale len vtedy ked ho mám s kým žiť

A čo sa este tyka mna mam 20 rokov tento rok som skoncila strednú skolu, na vysku sa chystam az o rok...

smilee223

no ved vratia..ale vacsina teraz aj pracuje/brigáduje

ale ak mam povedat pravdu..mne ani tak tie kamaratky nechybajú tak ako láska :(

som z toho velmi sklamana :( ze ma tak nechal..a predsa ta kamaratka by mi teraz aspon trosku pomohla sa odreagovat

kiko12

no tak to si z blizka ja som tvoj sused okresový :D ZA...uff no to ti uz pomoct teda nemozem ...ked asi fakt nikoho okolo seba nemas ..nic ine ma uz nenapada :/ a to mi chces povedat ze uplne vsetky spoluziacky su prave tearz na dovolenkach ?? vsak niekedy sa z tej dovolenky vratia ? :D

smilee223

kiko12: co sa tyka toho okresu som okres MT :D

a ved jasné ze som sa bavila zo par spoluziackami v skole..boli super..ale tak vies, teraz sú vsetci na dovolenkách, spoluziacky mali príjmacky na vysky tak sa ucili, a oni majú svojich chalanov kt. sa chcú venovať :(

a áno uhádol si pred nedávnom (rokom) som sa prestahovala do iného okresu a navyse do dediny :( a tu je tazké niekoho spoznat :(

kiko12

inak ja som tiez z kraja zilinskeho :D lol ...samizda ze tu je asi 8-9 okresov :D od liptovskeho mikulasa po bytcu ..:D..prepac ale stale tomu nechapem nemas ani jednu vzdialenu kamaratku ?? ked si na tom zle tak sa jej povtieraj...ked ja taky odlud s pristupom k zivotu mam este paar ale fakt malo znamosti s ktorymi by som vypadol niekde tak pochybujem zee u teba sa niekto nenajde ...este ma napadlo ked si chodila do skoly mala si niekoho spolusediaceho cii ?? alebo aspon jedneho cloveka s ktorym si sa bavila ?? ci ste tam vsetci sedeli 4 roky a nepoznali sa po mene a nic nevedeli...alebo nejakych susedov ...na internete napr na pokec som chodil ale tam su zvacsa niektori ludia fejk :D ked chces spoznavat ludi spoznavaj ich face to face ...ze to inak hovorim ja taky odlud tebe :D mi to pride smiesne :)...kto hlada najde ...kto nehlada ako ja tak nenajde :D ....este ma napadla jedna vec ..neprestahovala si sa prednedavnom niekam inam do ineho prostredia kde nikoho nepoznas ?? mozno toto je ten problem ...

PoPotvorka

neviem ,ale mam pocit ,ze si sa sem dosla len polutovat no moc snazivosti nevidim ... mozno sa mylim ,neviem
a je jasne ,ze stretnes aj podivne ludske kreatury no tak to chodi ,nehod hned kazdeho cez "palubu" vyberaj ,preberaj a urcite najdes

Castiel

Všetci muži sú zlo a ide im iba o sex :) Netreba všetkých hádzať do jedného vreca písal som si z mnohými ženami a neočakával som od toho žiadny sex len, že si popíšem s babou o živote, udalostiach, zahnať nudu pokec všeličom aj ked som vedel, že v živote ju nestretnem. Je to rovnako pokrytecké ako, že ženám ide o mužov s plnou peňaženkou.

poPotvorka

uchylov stretnes bars kde ,alebo si myslis ,ze sem ludia s neobycajnou sexualnou poziadavkou vobec nechodia ??? pochybujem :))
takehe stretnes hoc kde ,len sa treba naucit ich poziadavky patricne odklonit ,ci odrazit inym smerom
ved ti tu dievcina napisala na seba kontakt ,vsimla si si ju vobec ? skusaj ,mozno prave tu sa ti ponuka super kamaratka

smilee223

a na ten pokec chodím..ale na nikoho iného ako na uchylakov som tam nenatrafila...baby si nechcu pokecat..takze kamaratku tam asi tazko najdem a chalanom tam ide len o TO jedno

poPotvorka

no sedenim za pc si kamaratov nenajdes ,skus brigadu (ci pracu) ,zavolaj kolegyne ,susedky ,spoluziacky ,ak si zufala chod aj na pokec pis a zistuj ,urcite najdes vhodneho kandidata na spolocne posedenie ,angazuj sa .... do frasa ,ved co ludia ,zijete v sterilnom prostredi ???!!!
ja viem ,ze dnes je problem najst tu pravu kamaratku/ta no ver mi, ked ju uz budes mat, zaziada sa ti obcas strcit hlavu radeji do piesku ako pocuvat radu niekoho nie celkom nezainteresovaneho do tvojho problemu a tvojho trapenia