Vzťah - bojím sa

Príspevok v téme: Vzťah - bojím sa
mnauik 111

Ahojte, momentalne mam priatela, je to moj prvy priatel, preto niekedy mam strach ze o neho pridem :-( aj ked nic tomu nenasvedcuje.
Baby, mali ste aj vy niekedy taky pcit, ze vas vztah uz konci ? Resp, ze ste spolu dlho a moze sa stat ze vztah skonci aj ked je naozaj vsetko v poriadku ?

Asi si to uz nahovaram :(

ninka ninkov

Je to prirodzené ale nerozmýšľaj nad tým stále...Ži tu a teraz vo svojom vzťahu, nekaz si to tými zbytočnými myšlienkami. :)

Zina123

aj ja som sa velmi bala ze o mojho chlapca pridem, bol pre mna vsetkym ...bala som sa ze by sa mohol zahladiet do niekoho ineho atd. ale myslim ze to je vo vztahu asi aj normalne, alebo celkovo sa bojime ze mozme prist o nieco co pre nas vela znamena
myslela som si ze z mojho pricinenia o neho nemozem prist a bum..prave ja co som sa toho tak bala, ze by si mohol najst niekoho ineho... som sa zalubila do ineho... v zivote sa clovek docka vela prekvapeni aj od seba sameho
ak sa vy mate naozaj skutocne radi...a ste pre seba tym pravym, tak preco by to malo koncit :)

Marian286

Na také veci by si nemala myslieť, ale predsa, je to tvoj 1. priateľ :-) Ale ak budeš neustále myslieť na to, budeš nervózna, nesvoja a nebudeš sa vedieť poriadne naňho sústrediť, chlap si to všimne!! Prestaneš ho baviť, bude si myslieť, že možno myslíš na niekoho iného ai.. Proste ty si musíš ten vzťah užívať tak, akoby to bol posledný deň, kedy ste spolu.. A ak ťa to naozaj tak trápi a dôveruješ mu, tak sa mu to neboj povedať.. sa ho opýtaj, či to s tebou myslí aspoň trochu vážne, či alebo tak.. ;))

Pauli000

Ahoj, tiež som mala taký pocit, či už na začiatku vzťahu alebo aj teraz ale teraz už menej lebo som presvedčená že so mnou chce byť, iba si to nahováraš, keď ťa miluje tak sa báť nemusíš :) Ale my sme ženy také, že sa bojíme aj tak ... :D

Ten pocit som mala pri terajšom priateľovi, tiež je to môj prvý a už sme spolu rok aj 8 mesiacov :)))

Prajem ti aby to bol ten pravý :) držím palečky :)