Otehotnenie na silu

Príspevok v téme: Otehotnenie na silu
babovicica

Mam dvoj rocny vztah, zijeme spolu, mame zamestania, dost rokov a v podstate podla mna sme pripraveni na dieta. Sex mame bez ochrany, resp. prerusovany sex. Avsak nakolko sa do mna este neurobil, vzdy mimo, tak jasne, ze tehotna nie som. K detom sa vyjadruje, ze ked neplanovane otehotniem, bude rad, ale neciti sa este na to, zamerne sa snazit o dieta. Takze, ani v plane nema sa do mna nema urobit, a uz neverim, ze z prerusovaneho sexu otehotniem. Mozno, si teraz pomyslite, ze mi sibe, ale mna skor zaujima, ci som jedina, co toto urobila, a planuje robit nadalej. Minule po sexe, utrel narychlo spermie do papieroveho obruska, a ani neviem preco, lebo nezvykne hned ist do kupelne, ale isiel. Tak som hned vzala obrusok, trochu ejakulatu som si dala na prst a vsunula som si to hlboko do vaginy. Akurat podla vypoctou som aj plodne dni mala. Tak snad sa podarilo, a ked, nie idem to robit takto nadalej. Teda dufam, ze bude aspon obcas chodit hned po sexe do kupelne, aby som mohla robievat toto. A, ked sa zadari, bude mysliet, ze z predejakuacnej tekutiny, alebo ze mu uslo. Lebo uz par krat sa stalo, ze povedal, ze asi to nestihol. Som jedina, co sa snazi na silu otehotniet?

berryblue

mas pravdu obaja ste blbci. on ta podvadza, dava ti falosne nadeje, aby oddialil tu otazku dietata, preto sa na teba usmial a povedal, ze nieco asi slo dnu...keby to myslel vazne, normalne by ti to priamo oznamil a nie ,,napoly'' o predsa nie je normalne, taku vaznu vec... polozartom zmenit postoj k nej...aspon ja by som si na to davala pozor...a ty co robis...no fakt ste sa nasli. davas mu sancu nebyt k tebe uprimny a ty tiez nie si uprimna, lebo tvaris sa, ze mu to tolerujes, ze pockas, kym bude chciet, ale v skutocnosti to decko chces za kazdu cenu co najskor a hned...fakt ste pre seba stvoreni blbci. mozno to urobila aj ina zena ale nie je to spravne ani dobre.

Bajaja525

ked stym pocita tak chod totoho a nemusis mu to robit potajomky ale skus nejaku fintu aby nemoho vcas vytiahnut, napriklad bud nanom a odjazdi ho az dokonca a mas to legalne :)

adriiiiii

No nieje to fer takto konat voci partnerovi na rodicovstvo treba 2.Mala by mu povedat ze tuzi po dietati a hotovo.

Bozidara

Mila babovicica.
Dovol mi povedat svoj nazor k teme, ktoru si sem dala. Osobne si myslim, ze splodit dieta "nasilu" o co sa snazis je v 1 rade neeticke, nezodpovedne voci dietatu a necestne voci partnerovi. Dieta (odhliadnuc od toho ako velmi ho chces) nema byt nastrojom vydierania, manipulovania a plnenia si svojich osobnych tuzob. Dieta je ziva bytost a mala by (idealne) prist na svet po vzajomnej rodicov (partnerov) idealne - z lasky. Rozumiem Tvojej potrebe materstva, ale zvaz svoje pocinanie. Minimalne je to necestne voci partnerovi. Sama som matka (rozvedena) a vychovavat v dnesnej dobe dieta je extremne narocne. Aby sa Ti to nevypomstilo. Dieta je ziva bytost, ona vnima a citi.... Tak Tiu prajem,aby to Tvoje dieta vnimalo a citilo ze je chcene a milovane. S prianim vsetkeho dobreho, Bozidara

flegma

a ja ze sa uz chlapi poucili a od pripadu Borisa Beckera si na svoj "bio material" davaju pozor :D
kks, nerob nam zenskym hanbu takymto spravanim

babovicica

zaujimave, ako vsetci moralizujete. Ale, ked mi priatel po sexe s usmevom povie, ze to zrejme nestihol, a nieco islo dnu..Co aj urcite islo. Tak to je ok? Ale, ked ja si chcem dat spermie dnu, tak uz som strasna? Takze, vsetko len chlap ma urcovat? Teraz tu budete do mna utocit, ze on mi to hned povedal, ze nestihol. Ano, povedal, ale jasne, chlapi mozu vsetko.