EMG vysetrenie

Príspevok v téme: EMG vysetrenie
Stranger

Neurolog mi vypisal ziadanku na EMG vysetrenie a odvtedy sa nejaku dlhu neuspesne pokusam objednat. Doktorke, ktoru mi odporucil (MUDr. Bratkova, Zvolen), som uz volal v roznych casoch v priebehu viacerych dni na vsetky tri cisla a vobec nedviha. Na poliklinike v NR sa neozyvaju tiez (pisal som aj mail), v nemocnici mi sice zdvihli, ale odfajcili ma s tym, ze vybavuju ambulantnych pacientov a nech sa teda vybavim niekde inde. Pred chvilou mi zdvihli v nemocnici v ZV na neurologickom oddeleni a objednali ma prosim pekne na 2. DECEMBRA (WTF?!). Musel som poprosit tu pani, aby mu zopakovala ten datum (ci nahodou nebluznim alebo sa ona nepomylila) a nato som sa jej dalej chcel spytat, ci je ako v poriadku alebo si zo mna robi srandu (nuz mal som chut pouzit skor "stavnatejsi" vyraz), lenze som teda z toho rozcarovania uz len zavesil. Prosim, ak mi viete s tymto poradit, budem vam velmi vdacny, lebo teraz mi leti z ust vela skaredych slov! Som z Novej Bane a je mi uz aj skoro jedno kam pojdem na to EMG, lebo to snad bude zazrak, ak sa tam vobec dostanem.