Stalo sa mi niečo zvláštne

Príspevok v téme: Stalo sa mi niečo zvláštne
Erith74488

Včera som šla na taký nákupný deň s mojou tetou ktorá je zároveň aj moja veľmi dobrá kamarátka. Nakúpili sme čo sme chceli ale teta ešte potrebovala zájsť do obchodu s nejakými bio liekmi a čajmi neviem jak to mám presne nazvať. No tak sme šli. Vkročila som do zavoňaného priestoru. Samé bylinky rôzne potravinové doplnky. Teta sa chvílu rozprávala so ženou čo ten obchod vlastní a po chvíli si tá žena všimla mňa. Zhrozene a ustarostene na mňa pozerala najprv sa ma spýtala koľko mám rokov a ako sa volám. Po dlhšom pozorovaní z nej vyšlo: "Ty máš zanesené hrubé črevo a z toho máš aj tie tráviace problémy" Stála som tam a nechápala som ale jedno som vedela že tá žena má pravdu. Už dlhú dobu mám problémy pri vyprázdnovaní Je možné aby niekto vedel povedať zdravotný stav človek len tak že sa na neho pozrie?

poPotvorka

mna jedneho casu kamoska zavolala k vestici .... prv isla kamoska a ked som bola na rade ja ,tak ma ta cudna zenska odmietla s tym ,ze mne nedokaze vestit ,lebo ........ dodnes nechapem preco ,len nieco splietala o energie a .... dodnes nechapem ,ale je pravda ,ze ja na podobne vestiace schopnosti neverim

MultiLevel

no...nie kazdy ma problemy s travenim. Takze by som to nepovazovala za vseobecnu diagnozu. A nech ta ani nezaujima, ci niekto dokaze do cloveka "vidiet" skrz pohlad...Creva si mozes cistit ci ti niekto cosi povie alebo nepovie...

ebi77777

nie je to žiadna veda, je zopár ťažkostí, ktoré v podstate už má každý druhý človek

naslodvne veľa sa dá vyčítať z farby a kvality pleti, vlasov, kruhy pod očami, vyklenuté brušku, zlé držanie tela,
dáš si dve na tri do kopy plus trefneš univerzálnu diagnózu a je to, predavačka má ďalšieho zákazníka, jupiiii

nedajte sa obalamutiť!!

MaTToS

Takto ... kto nema alebo nemava crevne problemy ? Takze velmi univerzalna diagnoza v takychto a im podobnych shopoch.

chalice

Bezne zhananie zakaznikov, kedze je majitelka toho obchodu s bylinkami a doplnkami vyzivy, nic zvlastne. Take nieco hovori kazdemu kto vkroci do jej obchodu. Potrebuje mat nejaku trzbu, tak balamuti mozgy ludom. Nabuduce sa viac dovtip.

Prezývka55

Povedia vsetko len aby daco predali :D
Kto v dnesnej dobe nema problem. A 30% slovakov a cechov umiera na rakovinu hrubeho creva.