SMS s mužom snov

Venuša1987

(hlavatahlava)taaaak trafil si klincek pohlavicke, presne nieco take som potrebovala citat. Cením si tvoj cas a ochotu poradiť mi.Ak by sa zapojilo do mojej témy viac ľudí a mala by som vyselektovat len 1 kt.mi fakt poradil, bol by si to urcite TY ;D Ok, celkom si sa trafil aj do SMS "stretko s trénerom" . Skutočne mam rano o 6:00 tréning s trénerom...a bod c.1: Nezáujem vzbudzuje zaujem...je pravdivý, a chcela by som docielit aby jeho zaujem o mna bol väčší... A tvoj názor na zaslanie MMS (fotky-napr.z tréningu...?)

hlavatahlava

to mala byt ironia, ale v takto pokrocilu hodinu, i ked som prave vstal (mam 40), som pomerne sviezi, nuz, tak pozri sa...
1. nezaujem vzbudzuje zaujem
2. tiez som pracovne vytazeny, no odpisat odpisem, ked mi na nej zalezi..

neviem ti ale poradit, odpisujem na vsetko, ale nie kazdemu a niekomu len stroho, strucne ano/nie.

ale skus toto:
"cau zlato, dnes idem na stretko s trenerom, drz mi palce"

alebo nieco podobne - toto bol len velmi hruby priklad, mozno ziarlivost bude kluc k tomu aby sa rozpisal. ak odpise, odpovedaj na otazku otazkou (tak do 3 SMS maximalne), nie velmi vyhybavo, ale ano velmi okato, proste idealny stred, niekedy staci 1 SMS, obcas mozes risknut aj 4 SMS. (alebo 1-4 otazky). Tvoja pociatocna SMS by mala byt kratka, lebo ak je prilis vela informacii, on nebude vediet na co odpovedat skor, znechuti to odpisovanie. Pokial mu to bude chvilu trvat, ta odpoved, nech to chvilu trva aj tebe, 0.5 az 3.0 nasobok casu, co to trvalo jemu. Tj. hraj to na nedostupnu. Zvedavost je predsa dost silna motiavia pre muza - lovca. Pokial tam je nejaky zaujem.

Pramaloktory muz ma zamestnanie, kde nema cas napisat 1 blbu SMS.

Venuša1987

(hlavatahlava) pobavilo...nieco na tom bude, urcite by to zabralo. No nechcem byt povrchna, lacna... Urcite by táto téma prešla LEN do sexuálnych podtonov a o to mi skutočne nejde ;-)

hlavatahlava

Napis mu, kolko krat chces sex, tolko krat napis "Chcem sex a som ochotny pre to napisat aj slohovu pracu na milion dvesto esmesiek"
- a sleduj ako stupnu zisky operatora kde ma svoju SIM kartu zaregistrovanu.

Venuša1987

(Zubna kefka) dakujem za dostatočne "vyčistenie"... Jeho finančná situácia ozaj nieje zlá, ale neviem kde berieš tu istotu,ze automaticky pre moj vek musím byt natom zle. Som sebestacna od 15-tich, a vsetko vrátane vysokých škôl som si platila sama. Od 19-tich cestujem po svete, a moja práca ma napĺňa. (Nie som žiadna vymleta kukurica). A téma bola:o com si písať SMS, a nie moralizovat a domyslat si...

1zubna_kefka

myslíš si, že peniaze sú všetko a ani nevieš ako sa mýliš...hľadaj si radšej muža na rovnakej duševnej úrovni a nie muža, ktorý by ti mohol byť otcom.

Venuša1987

slušný postreh (zubna kefka) ten rok a vek je totozny, no musím ta sklamať dotyčný je Free...dokonca nikdy ženatý ani nebol