Ako si najst babu ked som iny?

Príspevok v téme: Ako si najst babu ked som iny?
matuskolock

Ahojte, moj problem spociva v tom ze som strasny samotar.Po skonceny strednej sme sa vsetci kamosi rozisli po svete a po case sme spolu prestali komunikovat. Kazdy si niekoho nasiel,ale ja som ostal sam,netusim ako si najst tu pravu partnerku tu pravu lasku ked som iny.

Som sice mlady chlapik ale neuzivam si ako ostatny mna to proste nelaka,mam ine zaujmi ako napr. prirodu, castovanie, nakupovanie, telku, knihy, internet. Som taky ani neviem aky lenivec-ale pracovne povinnosti si plním na 100%,takze som aj zodpovedny a spolahlivy,len proste ma nelakaju kluby, diskoteky ci bary...

Pracujem sice v zahranici,ale nechcem tam zostarnut,chcem zenu a rodinu byt konecne s niekym a stastny cely zivot. Ako si mam najst zenu hm? Nie som bohac, som obycajny robos, ktory hlada uprimnost a vernost. Dakujem za reakciu.
mn4dz4m@gmail.com

sante.

v tebe sa to teda riadne bije :D na jednej strane vyzeráš ako milý chalan a na druhej sa z ničoho nič objaví také hovädo. :D
fakt neviem, prečo ešte nemáš ženu.

jedulka

matuško ...proč útočíš?A zrovna na ženy? Vždyť mi s vámi dokážeme dělat to samí čím tady vykřikuješ.Říkáme tomu potřeba vložky :-)

matuskolock

hadica700 NEZNASAM BUZERANTOV,aj ked ich mam vo firme viacerych-tolerujem ich,mne sa pacia susky...takze chlap u mna nehrozi.....som rad ze si to priznala

jedulka

matuško ...to samé jsem píšou děvčata.Ty samé zájmy!Sleduj to třeba tady, píšou přesně jako ty jediný rozdíl vidím v pohlaví:-)

hadica700

matuskolock, zeny nevedia co chcu, v tom bude problem, tiez si vsimam, ze prave muzi su ti, co maj uv hlave jasno, aj zeny sice, ale az po par urazoch. mas smolu, co dodat. najdi si muza.

matuskolock

nechcem babu ktora by bola so mnou len preto ze dobre vyzeram,alebo co mam,ale preto aky som,co som chapete....taku je tazko najst...alebo aj ked po nejakom case co som vo vztahu tak zacinam citit ze ma klamala,opija sa a je upne ina ako ked som ju spoznal.....vy baby ste komplikovane.mate bludne myslienky a po par mesiachoch chodenia chcete hned skusit trojku...to co ma byt?kde vlaste zijeme?som komzervativny no a co?
Lurujem ze som tu temu zalozil....radsej Vas baby len vyuzit v posteli a kopnut do zadku,lebo ja v takychto vztahoh nikdy nebudem stastny.Som asi staromodny.......................................

hadica700

odpovedam
su dolezite, vzdy to maju ludia s peniazmi jednoduchsie.. vzdy maju lahsie zbalit babu.. lenze ten kto s nimi balit nechce, ma smolu.